GET STARTED

0$

با تشکر از شما، ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت!

دریافت اطلاعات

You need to select an item to continue

فروشگاهی

این نسخه مناسب جهت هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها، و سایر مشاغل مشابه است که غالبا خرید و فروش و انبار برایشان اهمیت دارد. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیراتوماتیک تمامی امور بازرگانی، مالی و حسابداری، دارای قابلیت های دیگری نظیر: کنسول فروش بسیار قدرتمند (ماژول هایپرمارکت)، اتصال به انواع ترازو ، اتصال به پوزهای بانکی (کارتخوان)، چاپ چک و یادآور چک ها ، جشنواره ها و انواع تخفیفات (دوره ای، پله کانی، ویژه، روز تولد و …) امکان کار با صفحه کلیدهای مخصوص، کالر آی دی، سیستم های لمسی و نمایشگر دوم و … می باشد. در ضمن انواع گزارشات را می توان به راحتی تهیه نمود

این نسخه به صورت اختصاصی جهت استفاده در کافه، رستوران، فست فود، کبابی ها و … تولید شده است. بهره بری از کنسول فروش آسان و زیبا و کاربرپسند، دسترسی راحت به همه عناصر برنامه، تنظیمات مربوط به چاپگرها و … از تفاوت های آن با نسخه های دیگر است.
این نسخه جهت استفاده ی کلیه قنادی ها به صورت اختصاصی تولید شده است که علاوه بر استفاده از کلیه ی امکانات فروشگاهی، میتوان از امکانات  ثبت سفارش و پرداخت  بیعانه، امکان اتصال به انواع ترازوها،  دریافت اطلاعات  و خواندن بارکد وزنی و تجمیعی نیز استفاده کرد.

این نسخه جهت استفاده ی کلیه کتابفروشی ها به صورت اختصاصی تولید شده است که علاوه بر استفاده از کلیه ی امکانات کتابفروشی ، میتوان از امکانات ثبت سفارش و پرداخت بیعانه، امکان اتصال به انواع ترازوها، دریافت اطلاعات و خواندن بارکد وزنی و تجمیعی نیز استفاده کرد.

این نسخه جهت استفاده ی بوتیک، لباس فروشی و کفش فروشی ها به صورت اختصاصی تولید شده است که علاوه بر استفاده از کلیه ی امکانات فروشگاهی ، میتوان سایز و رنگ کالا را نیز ذخیره کرده و با استفاده از شماره بارکد یکتا که مبتنی بر رنگ و سایز است، میتوان جنس مورد نظر را جستجو و عملیات فروش را ثبت کرد.

You need to select an item to continue

شرکتی

این نسخه جهت استفاده ی کلیه کارواش ها به صورت اختصاصی تولید شده است که علاوه بر استفاده از کلیه ی امکانات فروشگاهی، میتوان از امکان تخصیص فیش به کارگر، محاسبه دستمزد روزانه کارگران و … نیز استفاده کرد.

این نسخه مناسب جهت باشگاه های ورزشی و آمووزشگاه هایی است که علاوه بر امکانات نسخه پایه، نیازمند عملیات کنترل تردد، ثبت دور ها، نمایش مشخصات اعضا در هنگام ورود و خروج می باشند. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیراتوماتیک  تمامی امور بازرگانی، مالی ، حسابداری، انبارداری و پرسنلی، قادر به چاپ اطلاعات کارت هر شخص نیز می باشد.

این نسخه مناسب جهت کارگاه ها و کارخانجاتی است که علاوه بر امکانات نسخه شرکتی، نیازمند عملیات تولید و ضایعات می باشند. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیراتوماتیک  تمامی امور بازرگانی، مالی ، حسابداری، انبارداری، پرسنلی، بازاریاب ها  و پیک ها، فرمول و عملیات تولید، قادر به چاپ بارکد و شلف کالاها، تولید بارکد برای هر کالا می باشد.

نرم افزارحسابداری فروشگاهی و مصالح ساختمانی رابیتس پلاس،  نرم‌افزاری یکپارچه می باشد که شامل امکان تعریف و فروش و صدور بارنامه برای کالا و کارهای خدماتی همزمان ، امکان اصلاح بارنامه های ثبت شده، انضمام هزینه حمل که می توان هزینه حمل را به صورت ریالی یا درصدی به فاکتور اضافه نمود.رابیتس نرم افزاری است که کلیه عملیات حسابداری ، انبار ، خرید فروش ، چک و بانک و تولید را به صورت یکپارچه صورت می بخشد.

این نسخه مناسب جهت شرکت ها، موسسات و فروشگاه هایی است که علاوه بر امکانات نسخه فروشگاهی، نیازمند حسابداری پیشرفته، ثبت سند دستی ساده و مرکب ، انبارداری پیشرفته و همچنین امور پرسنلی از جمله تعریف پرسنل، وظایف، سطوح دسترسی، حقوق و دستمزد، سیستم حضور و غیاب و … هستند. از دیگر مزایای این نسخه میتوان به چاپ چک و یادآور چکها، چاپ دریافت انواع گزارشات پیشرفته مورد نیاز، امکان گزارش دفاتر حسابداری (روزنامه، کل، معین، تفصیلی)، شماره سریال، کد شبنم و گارانتی در فاکتور نام برد.

این نسخه به صورت ویژه برای مشاغل مشابه تعمیرگاه های خودرو، اتوسرویس ها و کلینیک خودرو ارائه شده است. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیر اتوماتیک کلیه اموربازرگانی، مالی و حسابداری دارای ویژگی های نظیر نوبت دهی و اختصاص هر یک از خدمات به پرسنل انجام دهنده، تخفیفات و قابلیت اتصال به وب سایت و پرداخت بیعانه می باشد.
You need to select an item to continue

قوانین

در نسخه دمو نرم افزار فقط یک بار بر روی یک سیستم نصب می شود.
نسخه دمو به صورت محدود در مدت یک هفته  و پس از گذشت مدت زمان نرم افزار قفل شده و جهت استفاده مجدد باید نسخه را خریداری نمایید.
پشتیبانی حضوری و تلفنی در زمان استفاده از نسخه دمو   وجود ندارد.
You need to select an item to continue

صورتحساب

قیمت تخمینی نهایی:

Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :