هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مهاجرت به کشور اسپانیا

اسپانیا، کشوری در جنوب غربی اروپا و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور دارای فرهنگ غنی آمیخته از سنت و مدرنیته، مکان‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی فوق العاده با مردمانی خونگرم و غذاهای منحصر به فرد است. نوع حکومت آن پادشاهی پارلمانی است و از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می‌رود؛ اسپانیا بعد از برلین دومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می‌شود. جمعیت این کشور 46.65 میلیون نفر اعلام شده است و ششمین کشور پر جمعیت در اروپا محسوب می‌شود. کشور اسپانیا یک کشور ثروتمند است. بنیه اقتصادی کشور اسپانیا  نسبت به سال‌های قبل بیشتر اعلام شده است.  این کشور گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود و می‌تواند زمینه‌های تجاری قدرتمندی ایجاد نماید.

مهاجرت به اسپانیا طرفداران زیادی دارد. اسپانیا بزرگترین تولید کننده روغن زیتون در جهان است. این کشور جزء اتحادیه اروپا و عضو کشورهای پیمان شینگن می باشد. به دلیل فضای آرام، زندگی ارزان، فرصت های سرمایه گذاری در اسپانیا و آب و هوای بسیار خوب، بسیاری از مردم، اسپانیا را برای مهاجرت انتخاب می کنند. زندگی روزمره بسیار ساده تر از مکان های دیگر در سراسر جهان است.

 

انواع ویزای اسپانیا:

  • ویزای کار در اسپانیا
  • تحصیل در اسپانیا
  • سرمایه گذاری در اسپانیا
  • ویزای طلایی اسپانیا
  • ویزای تمکن مالی اسپانیا
  • ویزای بازنشستگی اسپانیا

 

مهاجرت به قبرس شمالی

قبرس از جزایر شرقی مدیترانه است که در قاره ی سبز واقع شده است. قبرس به دلیل همجواری با مدیترانه، آب و هوایی معتدل و مدیترانه ای دارد. کشور قبرس از اعضای اتحادیه ی اروپا است. افراد میتوانند از راههای متفاوتی اقامت و پاسپورت قبرس را بدست بیاورند. در حالت کلی بین اقامت و پاسپورت تفاوت هایی وجود دارد. افرادی که اقامت قبرس را دارند میتوانند به راحتی در این کشور زندگی کنند و از تمام حقوق شهروندی بهره ببرند، منتها نمیتوانند در مسائل سیاسی این کشور کوچکترین دخالتی داشته باشند. کسانی که پاسپورت قبرس را دارند، تحت تابعیت کشور قبرس قرار میگیرند و شهروند قبرس شناخته میشوند و این یعنی  علاوه بر اینکه میتوانند از تمامی حقوق شهروندی و زندگی استفاده کنند، میتوانند در تصمیم گیری های سیاسی نیز دخیل باشند. تابعیت به طور کلی بر دو اصل خاک و خون میباشد که در کشور قبرس از اصل خون پیروی میشود.

 

بخش عمده‌ای از اقتصاد قبرس شمالی معادل 69% از تولید ناخص داخلی، بر محور بخش خدمات همچون بخش دولتی، حمل و نقل، گردشگری و آموزش می‌چرخد. پس از آن، تولید و صنایع 22% و کشاورزی 9% از سهم تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده‌اند. رویکرد اقتصادی این کشور بر اساس اقتصاد بازار آزاد بوده و در سال 2014 نیز به عنوان یکی از برترین کشورهای جهان برای کارآفرینی انتخاب شد.

 

این کشور تحت تحریم‌های بین‌المللی قرار داشته و از نظر اقتصادی به ترکیه وابسته است. با این حال تولید ناخالص داخلی برابر با 15 هزار دلار بوده و نرخ بیکاری نیز زیر 8% است. صنعت توریسم و گردشگری بخش قابل توجهی از درآمد ملی را تامین می‌کند و شهر کایرنیا پایتخت توریسم قبرس شمالی است. طبیعت بکر این کشور، موجب رونق اکوتوریسم شده و هزینه‌های پایین آن نیز، گردشگران بسیاری را به خود جذب کرده است.

یکی دیگر از منابع درآمدی قبرس شمالی، بخش آموزش است. در واقع این بخش یکی از اصلی‌ترین نقاط اتصال این کشور با جامعه بین‌الملل و یکی از مهم‌ترین دلایل مهاجرت به قبرس شمالی است. آموزش در این کشور به چهار بخش پیش از دبستان، ابتدایی، متوسطه و دانشگاه تقسیم می‌شود. جذب دانشجویان بین‌المللی در این کشور اهمیت زیادی داشته و دانشگاه‌هایی چون دانشگاه مدیترانه شرقی، دانشگاه خاور نزدیک، دانشگاه آمریکایی گیرنه، دانشگاه فنی خاورمیانه، دانشگاه اروپایی لفکا، دانشگاه بین‌المللی قبرس، دانشگاه فنی استانبول، دانشگاه مدیترانه کارپاسیا و دانشگاه کایرنیا همگی در این کشور قرار دارند.

 

شرایط آسان اقامت در قبرس شمالی

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیش از ۶ ماه در سال دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس باید پس از انجام مراحل خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. بهمین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

گروه مهاجرتی تاپ میگریشین با داشتن بهترین مشاوران مهاجرتی و وکیل مهاجرت  آماده هستند تا راهنمایی‌های لازم را در زمینه اخذ ویزای اسپانیا ، اقامت در قبرس شمالی ، ویزای کاری  و مهاجرت به  قبرس شمالی از طریق خرید ملک ، اقامت دایم در اسپانیا ارایه دهند. تجربه‌ای که در اختیارتان قرار خواهیم داد، باعث افزایش سرعت فرآیند مهاجرتی و کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

جهت ارتباط با مشاوران ما با شماره ی 09199849055 یا به سایت www.topmigration.ir  مراجعه کنید.