کارگزاری رسمی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (فناپ)

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (فناپ) به‌عنوان یکی از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد و با مسئولیت راهبری خدمات پرداخت الکترونیک می باشد. این شرکت با حفظ استانداردهای خدمات پرداخت الکترونیک، اقدام به بسترسازی جهت ارائه خدمات پرداخت الکترونیک با استفاده از ابزارهای نوین این صنعت کرده است.شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد درزمینۀ فروش و ثبت پایانه‌های فروشگاهی  در انواع مختلف سیار و غیر سیار، خدمات درگاه اینترنتی، راهبری سیستم‌های خدمات کارت، … می باشد.

شرکت پاناپردا در استان فارس با کد رسمی  37190 تاریخ تاسیس شرکت در سال1392 هم اکنون به عنوان کارگزاری رسمی شرکت پرداخت الکترونیک  پاسارگاد(فناپ ) می باشد.

هم اکنون شرکت پاناپردا به عنوان  کارگزاری رسمی شرکت پرداخت الکترونیک  پاسارگاد(فناپ ) و به عنوان یکی از شــــرکت‌های گروه مالی پاسارگاد و با مسؤولیت راهبری خدمات پرداخت الکترونیک از تاریخ 1400/8/20 آغاز به کار کرده و هم اکنون در گروه هلدینگ فناپ فعالیت می نماید.این شرکت با حفظ استانداردهای بین المللی خدمات پرداخت الکترونیک، اقدام به بستر‌سازی جهت ارایه خدمات پرداخت الکترونیک با استفاده از ابزارهای نوین این صنعت نموده است.

کارگزاری شرکت پرداخت الکترونیک  پاسارگاد (فناپ)، به منظور ساماندهی خدمات رفاهی  مشتریان سازمان‌ها و شرکت‌ها راه‌اندازی کرده است. این سامانه با داشتن شبکه گسترده‌ای از مشتریان نهایی شامل کارکنان و مشتریان سازمان‌های مختلف، یک روش جذب مشتری و افزایش فروش را به فروشگاه‌ها و مراکز طرف قرارداد خود ارائه می‌دهد. به همین منظور این شرکت قصد دارد با هدف ارتقاء جذب سازمانی و پذیرندگی خود، به شناسایی و به کارگیری کارگزار ذیصلاح (در سراسر کشور) که در حوزه جذب و توسعه پذیرنده و دارندگان کارت سازمانی فعالیت داشته ‌اند، اقدام نماید.

در دنیای امروز، استفاده از ابزارهای پیشرفته بانکی جهت عملیات مالی از ملزومات روزمره زندگی مدرن می‌باشد. برای ورود به این دنیای مدرن، ما در کنار شما هستیم. این دستگاه از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در زمینه خدمات بانکداری الکترونیک می‌باشد. دستگاه کارتخوانPOINT OF SALE  یا پایانه فروش، دستگاهی است که به شما امکان می‌دهد تنها با استفاده از کارت بانکی خود بتوانید وجه مورد نیاز خرید کالا و خدمات را به فروشنده پرداخت کنید. این دستگاه همچنین به شما امکان اخذ موجودی حساب شخصیتان را نیز می‌دهد.

استفاده از کارت در پایانه‌های فروش بسیار ساده است. کافی است پس از کشیدن کارت، مبلغ مورد نظر و رمز کارت خود را وارد نموده و تایید نمایید. کل مراحل در چند ثانیه انجام شده و تراکنش صورت می‌پذیرد. سپس دو رسید برداشت از حساب از دستگاه برای فروشنده و دارنده کارت چاپ می‌گردد که این رسید نشان دهنده کلیه جزئیات پرداخت شما بوده و می‌تواند در رسیدگی آتی مورد استفاده قرار گیرد. خرید با کارت تفاوتی با خرید با اسکناس ندارد.

قابلیت های پایانه های فروش پاسارگاد (فناپ)

1-پایانه های متصل به صندوق فروشگاهی pc-pos

2-خرید شارژ به صورت مستقیم برروی شماره تلفن همراه .

3-خرید شارژ به صورت عادی و گروهی .

4-متصل شدن بارکدخوان برای سهولت در تراکنش پرداخت قبوض.

5-سرعت پایانه های فروش و خطوط گسترده ارتباطی پایانه ها در کل کشور.

6-قابلیت خودکار نوع اتصال شبکه به مودم و بلعکس.

7-قابلیت دوزبان مخصوص پایانه های جزیره کیش.

8-قابلیت متصل شدن به کیسوک های پرداخت VENDING MACHINE

9-قابلیت اتصال به صورت WiFi و موبایلی.

10-پرداخت چند حسابی با امکان انتخاب شماره حساب

11-خرید کالای ایرانی

12-گزارشات متنوع براساس روازنه ، تاریخ ، مجموع صندوق و…

13-واریز به صورت سرجمع یا ریز تراکنش‌ها

14-امکان مشاهده تراکنش‌های موفق انجام شده به صورت ریز یا سرجمع

به بالای صفحه بردن