Blog – Classic (1 column)

5 بهترین نرم افزار برتر تجربه مشتری برای رستوران ها در سال 2019

https://restaurant.eatapp.co/blog/ultimate-guide-to-restaurant-management-software

 

 

صنعت غذا و آشامیدنی یک زمین بازی مرتبا در حال تحول است. روش هایی که فقط چند سال پیش قابل قبول بود ، به سرعت به نفع روش های سریعتر و کارآمد تر عملی می شوند.

یکی از جنبه های عملکرد رستوران که بیشترین تغییر را تجربه کرده است ، نرم افزار مدیریت رستوران است. هر روز سیستم های جدیدی ظاهر می شوند که قادر هستند در کسری از زمان و با دقت بیشتری نسبت به آنچه قبلاً دست یافتنی بود ، کارهای خاصی را انجام دهند.

نرم افزار مدیریت رستوران ، هنگامی که به روش صحیح انجام شود ، روشی مطمئن برای اطمینان از موفقیت رستوران است.

چه با انتخاب بهترین سیستم POS و چه حتی یک نرم افزار مدیریت موجودی که باعث صرفه جویی در سردرد شما می شود ، نرم افزار مدیریت رستوران چیزی است که نباید در رستوران شما از آن استفاده کنید.

 

تجارت رستوران ها مرسوم ، مد روز ، مناسب و بسیار رقابتی است. با متوسط ​​درآمد سالانه حدود 550 میلیارد دلار ، ایالات متحده آمریکا به تنهایی بیش از 600000 رستوران دارد. با افزایش رقابت ، پایداری رشد رستوران ها همیشه یک چالش است. علاوه بر این ، روند رو به رشد رتبه بندی های آنلاین و بررسی مشتری نشان می دهد که مشتریان امروزه نقش مهمی در ایجاد حضور مطلوب رستوران ها دارند. در نتیجه ، این صنعت همچنین متوجه شده است که یک چشم انداز مشتری محور تر تنها راه پیش رو است.

برنامه های بررسی و رتبه بندی رستورانها نحوه برنامه ریزی رستوران ها را برای رسیدگی به مشکلات مشتری بطور چشمگیری تغییر داده اند. امروز ، یک تجربه ناخوشایند مشتری می تواند در نمایندگی رستوران ها تأثیر بگذارد. با این حال ، برنامه های بازخورد رستوران ها نقش مهمی در به دست آوردن کشش نسبت به رقابت دارند.

مفهوم سیستم بازخورد رستوران ناشناخته است زیرا بسیاری از رستوران ها از روش بازخورد طولانی مدت پیروی می کنند. برخی از آنها مکالمه یک به یک با مشتریان را تشویق می کنند و برخی دیگر از مشتریان درخواست می کنند تا یک فرم بررسی بازخورد مبتنی بر مقاله را تکمیل کنند. اگرچه هر دو روش در بعضی موارد هنوز دنبال می شوند ، اما یک رویکرد دیجیتالیزه اغلب مورد پسند مشتری قرار می گیرد.

بازخورد نرم افزار رستوران فقط بخاطر کاربرپسند بودن مورد استقبال قرار نمی گیرد بلکه به عنوان ابزاری سازمان یافته برای صاحب رستوران نیز کار می کند. این سیستم های رایانه ای می توانند با استفاده از داده های تجربه مشتری در اندازه های بزرگ ، بینش های عمیقی به اشتراک بگذارند و گزارش قابل فهم را ارائه دهند. این می تواند به صاحبان رستوران ها در درک مسائل مربوط به مشتری و انتظارات آنها کمک کند ، که می تواند در آینده در جهت ارتقاء خدمات کمک کند.

غذاهای فلا
Fella Feeds یک برنامه بازخورد مشتری مبتنی بر اندروید یا iOS است که می تواند برای انواع مختلفی از مشاغل مورد استفاده قرار گیرد. این یک آزمایش 7 روزه رایگان برای درک کسب و کار از سیستم و بررسی اینکه آیا با شرایط خاص مطابقت دارد ، ارائه می دهد. Fella Feeds هنگام جمع آوری بازخورد مشتری از فناوری قابل انعطاف برخوردار است. مشاغل می توانند از طریق ایمیل ، پیامک و حتی برنامه هایی که به راحتی قابل بارگیری هستند ، بازخورد خود را انتخاب کنند. این سیستم بازخورد و گزارشات در زمان واقعی را برای اقدام سریع و وضوح ارائه می دهد.

Survtapp
Survtapp با ارائه روشهای جمع آوری بازخورد سفارشی ، یک راه حل منحصر به فرد برای افزایش تجربه مشتری است. رستوران ها با توجه به نیاز خود می توانند قالب های مختلفی از بازخورد مشتری از جمله برنامه مبتنی بر ، پرسشنامه ، بلوک متن ، سؤالات بصری و غیره را بدست آورند. زمینه های سفارشی و برنامه های متعدد دستگاه.

پدیوم
مناسب ترین برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، Podium در هنگام بررسی و بازخورد مشتری به عنوان یک سازمان عمل می کند. از این ابزار می توان برای جمع آوری بررسی های آنلاین از منابع مختلف استفاده کرد و دید کاملی از آنچه مشتریان برای گفتن دارند ارائه می دهد.

نتیجه
اگر صاحب رستوران هستید و در حال حاضر به دنبال روش هایی برای جمع آوری ورودی های بیشتر برای مشتریان خود هستید ، با piHappiness تماس بگیرید – نرم افزار بازخورد رستوران که بخاطر ویژگی های منحصر به فرد و قابلیت های فنی پیشرفته توسط رهبران تجاری در حوزه های مختلف ترجیح داده شده است.

5 نوع حسابرسی که کارشناسان حسابداری باید در نظر بگیرند

مشاغل برای ارزیابی عملکرد خود زمان زیادی را صرف بررسی درآمد خود می کنند. چگونه شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند از صحت صورت های مالی و سایر سوابق اطمینان داشته باشند؟ حسابرسی نقشی اساسی در کمک به سازمانها برای کارایی موثر ، دفع کلاهبرداری و اطمینان از رویه های موجود برای حفظ امنیت اطلاعات مالی ایفا می کند. حسابرسی همچنین اطمینان حاصل می کند که عملیات مالی یک سازمان با قانون مطابقت دارد.

در نهایت ، حسابرسی اعتماد به اطلاعات را ایجاد می کند و قابلیت اطمینان آن را ایجاد می کند. متخصصان حسابداری از انواع مختلف حسابرسی برای کمک به سازمانها برای بهبود عملکردهای داخلی خود استفاده می کنند. آنها همچنین سرمایه گذاران و سایر سهامداران را در مورد اطلاعات اصلی مالی آگاه می کنند.

دانستن چگونگی استفاده از حسابرسی استراتژیک برای به دست آوردن بینش ارزشمند ، و همچنین رویکرد تحلیلی متخصص در زمینه امور تجاری مالی ، حرفه ای حسابداری را از مزیت های رقابتی برخوردار می کند. پیگیری یک استاد حسابداری آنلاین می تواند به متخصصان این فرصت را بدهد تا مهارت های پیشرفته مورد نیاز برای پیشرفت در رشته حسابداری را پرورش دهند.

حسابرسی در یک نگاه

حسابرسی به دنبال بررسی عینی و ارزیابی صورتهای مالی و سوابق برای اطمینان از صحت آنها است. این فرایند شامل بازبینی ، و به دنبال ارزیابی یافته ها ، همراه با ارائه توصیه هایی در مورد تنظیمات مورد نیاز است. بیشتر سازمانها سالانه حسابرسی می شوند و برای برخی از شرکتها ، حسابرسی ها یک شرط قانونی است. چندین نهاد نظارتی برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای خاص ، قوانین و رویه هایی را برای حسابرسی تعیین می کنند.

معاینات دوره ای اسناد ، بیانیه ها و سوابق مالی شرکت به عنوان ابزاری مهم در مورد حفظ انطباق و دقت اقتصادی برای دولت و سهامداران عمل می کنند.این فرایند به سازمان اجازه می دهد تا به طور منظم کنترل های داخلی خود را بررسی کند – سازوکارها و رویه هایی که برای تضمین صحت اطلاعات خود استفاده می کند. این معاینه به شناسایی مناطق بالقوه آسیب پذیر در برابر عدم رعایت مقررات دولتی کمک می کند. همچنین این موضوع پاسخگویی را برجسته می کند ، که می تواند از سرقت و کلاهبرداری کارمندان جلوگیری کند و همچنین باعث افزایش کارایی شود. علاوه بر این ، حسابرسی ها به سهامداران اجازه می دهد تا سلامت مالی یک سازمان را بهتر پیگیری و تأیید کنند.عدم رعایت نتایج حسابرسی می تواند یک شرکت را در معرض خطر تقلب ، ناکارآمدی یا مسئولیت قانونی قرار دهد.

انواع اساسی حسابرسی

متخصصان حسابداری چندین نوع حسابرسی را انجام می دهند. حسابرسی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد و بخشهای مختلف در یک شرکت را بررسی کند. هنگام انجام ممیزی ، متخصصان حسابداری از استراتژی های مختلفی برای به دست آوردن نتایج دقیق استفاده می کنند.

برنامه ریزی متفکرانه: حسابرسان باید برای شناسایی بهتر خطرات احتمالی و مناطقی که بیشترین توجه را دارند ، با مشتریان و صنایع آنها آشنا شوند. در مرحله بعدی ، آنها باید ممیزی های خود را به روشی سفارشی ترسیم کنند.

مستندات قوی: حسابرسان باید کار خود را هنگام پردازش حسابرسی یا اندکی بعد از آن مستند کنند. این باعث می شود دقت در ثبت سوابق آنها بهبود یابد.

استفاده از رویکرد استاندارد: حسابرسان باید از روشهای استاندارد پیروی کنند تا از ناکارآمدی جلوگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که اسناد با اصول پذیرفته شده حسابداری (GAAP) ، مجموعه استانداردهای حسابداری صادر شده توسط هیئت استانداردهای حسابداری مالی ، مطابقت دارد.

ممیزی های داخلی

شرکت ها برای دستیابی به بینش بیشتر در کنترل های داخلی خود ، مطابقت با قوانین و مقررات ، و سنجش دقت و به موقع نحوه گزارش و جمع آوری داده های مالی ، حسابرسی های داخلی را انجام می دهند. ممیزی های داخلی به شرکت ها این امکان را می دهد که اشکال یا نقاط ضعف در رویه ها یا گزارش دهی خود را پیدا کنند و همچنین پیشرفت خود را در جهت اهداف مالی ارزیابی کنند. با سوابق تأیید شده ، سازمان ها می توانند بودجه خود را خردمندانه تخصیص دهند ، بخشهای سودآور تجارت را شناسایی کرده و ریسک را مدیریت کنند.

به طور خاص ، حسابرسی های داخلی به سازمان ها کمک می کند تا کنترل های داخلی خود را به طور موثر بررسی کنند:

1-معاملات نامنظم را شناسایی و متوقف کنید.

2-عملکرد را محاسبه کنید.

3-سوابق کافی داشته باشید.

با استفاده از معیارهایی که توسط رهبری اجرایی سازمان تعیین می شود ، حسابرسان داخلی می توانند در هر زمینه ای در یک شرکت تمرکز کنند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است کنترل های داخلی متصل به جنبه های زیر را ارزیابی کنند:

1-مدیریت شرکتی

2-حسابداری

3-گزارش مالی

آنها همچنین ممکن است مدیریت زنجیره تامین و سایر عملیات مهم تجاری را ارزیابی کنند.

حسابرسی های خارجی

در حالی که حسابرسی های داخلی بر روی شیوه های تجاری و خطرات متمرکز است ، حسابرسی های خارجی بر تعیین صحت و دقت سوابق مالی یک سازمان و صدور نظر تمرکز دارند. یک “نظر غیر صحیح” نشان می دهد که یک حسابرسی خارجی یافته است که صورت های مالی یک شرکت دقیق و به درستی ارائه شده است ، همچنین مطابق با GAAP است.

بعلاوه ، همانطور که از نام آن پیداست ، احزاب خارجی ممیزی های خارجی را انجام می دهند. این امکان را برای عینیت فراهم می کند. برخلاف ممیزی های داخلی که براساس استانداردهای تعیین شده توسط رهبران شرکت انجام می شود ، ممیزی های خارجی از استانداردها و رویه هایی پیروی می کنند که تحت تأثیر ممیزی شرکت نیستند.

در حالی که هدف از ممیزی داخلی پاسخ به سوالاتی است كه شركت در مورد فعالیتهای خود دارد و می تواند به مدیریت راهنمایی كند ، اما هدف از ممیزی خارجی ارائه اطلاعات به اشخاص خارج از سازمان ، مانند وام دهندگان و سرمایه گذاران ، در مورد صحت صورتهای مالی استانداردهای مربوط به هر نوع حسابرسی ، اهداف مختلف را منعکس می کند.

حسابرسی های مالی

حسابرسی های مالی که غالباً توسط اشخاص خارجی انجام می شود ، شامل بررسی صورتهای مالی و سوابق سازمان به طور عمیق برای ارزیابی صحیح و کامل بودن آنها است. حسابرسی های مالی رویه ها ، معاملات و ترازنامه ها را بررسی می کند. حسابرسان ممکن است در طی یک حسابرسی مالی ، تعدادی آزمایش یا روش حسابرسی انجام دهند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است رویه هایی را دنبال کنند که یک کنترل داخلی خاص را آزمایش می کند تا میزان تشخیص و جلوگیری از تحریف اشتباه را اندازه گیری کند. آنها همچنین ممکن است مجموعه های مختلفی از اطلاعات مالی را برای اندازه گیری سازگاری و تداوم به عنوان ابزاری برای شناسایی گزارش های نادرست یا جعلی مقایسه کنند.

سرمایه گذاران ، وام دهندگان و بستانکارها به عنوان اثبات درست بودن سوابق شرکت ، به نتایج حسابرسی مالی اعتماد می کنند. در حالی که بیشتر بازرسی های مالی بر صورت های مالی متمرکز است ، آنها می توانند حوزه های دیگر مانند سوابق مالیاتی را هدف قرار دهند.

حسابرسی های انطباق

به طور معمول ، سازمان ها باید از مقررات ایالتی و فدرال پیروی کنند. به عنوان مثال ، این مقررات می تواند مربوط به بیمه درمانی ، ایمنی شغلی و گزارشگری مالی باشد. برای اطمینان از انطباق ، شرکت ها برنامه های انطباق را اجرا می کنند. حسابرسی های انطباق سیاست ها و رویه های یک سازمان را بررسی می کنند و اثربخشی برنامه های انطباق آن را ارزیابی می کنند.

حسابرسی های انطباق همچنین می توانند میزان انطباق یک سازمان با موارد زیر را ارزیابی کنند:

شرایط قرارداد آن

توزیع سهامداران

مقررات IRS

قوانین مربوط به پرداخت خسارت کارگران

حسابرسی عملیاتی

سازمان ها معمولاً ممیزی عملیاتی را به صورت داخلی انجام می دهند. این ممیزی ها اثربخشی رویه ها ، عملیات و فرایندهای برنامه ریزی آن را تعیین می کند. آنها همچنین اهداف شرکت را ارزیابی می کنند. ممیزی عملیاتی به شرکت کمک می کند تا روش های بهبود عملکرد برنامه را شناسایی کند. این نوع حسابرسی همچنین به روشهای کاهش هزینه اشاره دارد.

حسابرسی عملیاتی می تواند شامل موارد زیر باشد:

ارزیابی اینکه آیا اهداف نظارتی و سازمانی تحقق یافته اند.

ارزیابی اینکه آیا برنامه ای به اهداف مورد نظر خود می رسد.

تعیین انطباق هزینه ها با قانون ، قراردادها یا توافق نامه ها

مهارت های یک حسابرس

متخصصان حسابداری برای اطمینان از موفقیت خود به عنوان حسابرسان ، باید بر مهارت های اصلی تسلط داشته باشند. همه انواع حسابرسی به تجزیه و تحلیل هدف متکی هستند. حسابرسان برای ارزیابی داده ها و کشف بینش های مفید به مهارت های تحلیلی تیز نیاز دارند. این امر نیز به یک رویکرد جزئی گرا و سازمان یافته نیاز دارد. حسابرسان باید بیش از تعداد زیادی اسناد را منفذ کنند و به طور سیستماتیک کار کنند تا از هرگونه نظارت جلوگیری کنند. آنها همچنین باید استعداد بالایی در ریاضیات داشته باشند ، زیرا ممیزی ها شامل ارزیابی صحت محاسبات است.

علاوه بر این ، بر اساس گزارش Forbes که از CFO ها ، کنترل کنندگان و روسای کمیته حسابرسی بررسی می کند ، ارتباطات قوی به عنوان یکی از مهارت های بیشتر در یک حسابرس رتبه بندی می شود. ارزش ممیزی در بیان ایده های روشن به صورت سازمان یافته نهفته است ، و بر اهمیت داشتن حسابرس از مهارت های ارتباطی و سازمانی عالی تأکید می کند.

ایده های کسب و کار آنلاین که می توانید از امروز شروع کنید!

این 10 ایده تجاری آنلاین را می توانید به سرعت و به راحتی راه اندازی کنید. تجارت تجارت الکترونیکی خود را از فردا آغاز کنید.

بسیاری از مشاغل آنلاین را می توان با سرمایه اولیه محدود آغاز کرد.

برخی از پردرآمدترین مشاغل آنلاین شامل مشاوره  شرکت ها و توسعه نرم افزار است.

در موضوعی یا صنعتی که علاقه و دانش کافی در آن دارید ، یک بیزینس آنلاین ایجاد کنید.

این مقاله برای کارآفرینان مشتاق است که به دنبال الهام برای شروع یک بیزینس آنلاین هستند.

داشتن و حفظ یک تجارت آنلاین این آزادی را به کارآفرینان می دهد که از هرجای دنیا بتوانند پول کسب کنند. این ایده اغوا کننده است و بیشتر از هر زمان دیگری امکان پذیر است ، اما بسیاری از کارآفرینان نمی دانند از کجا شروع کنند. مهمترین گام در راه اندازی یک تجارت آنلاین سودآور یافتن ایده ای تجاری متناسب با مهارت ها و نقاط قوت شماست.

خواه به دنبال تبدیل شدن به یک کارآفرین تمام وقت باشید و یا فقط برای شروع یک کار نیمه وقت با درآمد منفعل ، محصول یا خدمات شما باید نیاز مصرف کننده خاصی را برآورده کند. ما مجموعه ای از مشاغل سودآور مبتنی بر نیاز و با حداقل هزینه راه اندازی را جمع آوری کرده ایم که می توانید در اسرع وقت شروع به کار کنید.

1. مشاوره سئو

اگر از زیر و بم موتورهای جستجو اطلاع دارید و مهارت های فنی در بسترهایی مانند Google Ads و Google Analytics را دارید ، تبدیل شدن به یک مشاور سئو می تواند گزینه پردرآمد شما باشد. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک نمی دانند که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چه تاثیری می تواند بر روی تجارت آنها بگذارد. مشاوره آنلاین خود را با آموزش صاحبان مشاغل در زمینه قدرت SEO برای کمک به تغییر وب سایت ها و افزایش نرخ تبدیل آنها ، شروع کنید.

شما می توانید از مهارت های بازاریابی خود برای نشان دادن مزایای استفاده از داده های تجزیه و تحلیل ، کلمات کلیدی استراتژیک و ساختار محتوا برای به دست آوردن ترافیک وب بیشتر ، به صاحبان مشاغل استفاده کنید. اگر با SEO آشنایی ندارید یا می خواهید مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را تقویت کنید ، می توانید به راهنمای مبتدیان Moz در جستجوگرها مراجعه کنید.

به خاطر داشته باشید که الگوریتم های گوگل همیشه در حال تغییر هستند ، بنابراین شما باید در زمینه جستجوگرها ادامه تحصیل دهید تا در این زمینه مرتبط و موفق باشید.

 

2. مشاوره بیزینس کوچک

اگر تجربه و دانش زیادی در زمینه تجارت خود  دارید ، چرا مشاغلی ایجاد نمی کنید که به کارآفرینان مشتاق کمک کند تا موفقیت کسب کنند؟ به عنوان یک مشاوره بیزینس ، می توانید از مهارت های خود برای کمک به صاحبان مشاغل جدید برای شروع خوب استفاده کنید و به کارآفرینان باتجربه کمک کنید تا از تقاضا پیروی کنند. اگر استراتژی خود را بر روی جنبه خاصی از مشاوره تجاری متمرکز کنید ، شانس موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

برای افزودن به اعتبار خود ، نشان دادن تخصص خود و آوردن مشتری ، حضور در جامعه تجارت دیجیتال بسیار مفید است. شما می توانید در جوامع مشاغل کوچک مانند business.com مشارکت داشته باشید و یا مقالاتی در زمینه تجارت مانند LinkedIn بنویسید.

 

3. مشاور شبکه های اجتماعی

شرکتهای بزرگتر می توانند یک آژانس یا کارمند تمام وقت را برای مدیریت حسابهای خود در شبکه های اجتماعی استخدام کنند ، اما مشاغل کوچک اغلب مجبورند از طریق بازاریابی خود در شبکه های اجتماعی از عهده کار برآیند. صاحبان مشاغل با داشتن مسئولیت های فراوان ، درمورد اهمیت حضور رسانه های اجتماعی برای گذران وقت و توسعه و اجرای یک استراتژی عالی در شبکه های اجتماعی ، معمولاً بیش از حد مشغول ، خسته یا ناکافی هستند. به عنوان مشاور شبکه های اجتماعی ، می توانید به مشاغل کوچک کمک کنید تا بهترین روش ها ، ارسال برنامه ها و مطالب را برای مخاطبان هدف خود تعیین کنند. با افزایش تعداد پیروان آنها ، تجارت شما نیز رشد خواهد کرد.

 

فیس بوک و توییتر هنوز هم برترین شبکه های تجاری هستند ، اما مشاغل معمولاً با سیستم عامل های بصری بیشتری مانند اینستاگرام ، Pinterest ، Tumblr و Snapchat مبارزه می کنند. همه این سیستم عامل ها مخاطبان عظیمی از مصرف کننده دارند ، اما بسیاری از مشاغل متوجه نیستند که چقدر بزرگ هستند ، چقدر می توانند موثر باشند و چگونه آنها را برای نام تجاری خود کار می کنند. اگر سابقه بازاریابی در شبکه های اجتماعی را دارید و علاقه زیادی به عکاسی دارید ، تمرکز بر مشاغل مشاوره خود در یک سیستم عامل خاص مانند اینستاگرام ، می تواند راهی عالی برای کسب درآمد باشد ضمن اینکه به سایر مشاغل کمک می کند محتوای خود را بهبود بخشند و اهداف تجاری خود را محقق کنند.

 

4. نیچ مارکتینگ در تجارت الکترونیکی

برای همه چیز مخاطب وجود دارد ، حتی اگر به اندازه مبلمان خانه عروسک یا غذای ارگانیک سگ باشد. با داشتن یک سایت تجارت الکترونیکی ویژه ، می توانید به مشتریانی برسید که به دنبال محصولات خاص شما هستند. ایجاد یک تجارت در یک بازار خاص می تواند به شما کمک کند تا خود را از مارک های دیگر متمایز کرده و اعتبار و تخصص خود را افزایش دهید. به رسانه های اجتماعی نگاه کنید یا اینکه مصرف کننده خودتان نیاز به تهیه محصولی برای فروش در فروشگاه آنلاین خود دارید.

 

برای راه اندازی تجارت الکترونیکی خود ، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک سرویس میزبانی وب با ویژگی یکپارچه سبد خرید یا نرم افزار تجارت الکترونیکی است. برای ساده سازی فرآیند حمل و نقل ، می توانید با فروشندگان همکاری کنید تا محصولات را از طرف شما برای مشتریان ارسال کنند. این می تواند میزان موجودی مورد نیاز برای نگهداری در محل را کاهش دهد.

 

5. طراح وب یا توسعه دهنده وب

اگر شما یک حرفه ای خلاق و دیجیتال هستید که در شکل گیری طرح زمینه ، موضوع بصری ، مجموعه قلم ها و پالت رنگ یک وب سایت پیشرفت می کند ، طراحی وب  می تواند مسیر خوبی برای شما باشد. اگر در این زمینه کم و یا هیچ تجربه ای ندارید ، می توانید اصول طراحی وب را بیاموزید و بر ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت مانند Adobe XD ، Chrome DevTools و نرم افزار ویرایشگر متن تسلط پیدا کنید.

اگر بیشتر به بخش برنامه نویسی ساخت وب سایت علاقه مند هستید ، توسعه وب مستقل می تواند خانه شما باشد. اگر قبلاً HTML ، CSS یا JavaScript را می دانید و به حل مشکلات راه حل های خلاقانه چشم دارید ، می توانید برای ایجاد وب سایت های جذاب و با کاربرد آسان برای مشاغل کوچک سرویس راه اندازی کنید. اگر شما نیاز به یادگیری اصول توسعه وب قبل از شروع کار  خود دارید ، می توانید یک دوره ساده مبتدی را برای شروع شرکت کنید.

مهارت های فنی و خلاقیت خود را برای صاحبان مشاغل که می خواهند حضور آنلاین خود را به سطح بالاتری ببرند ، به خوبی استفاده کنید. یک نمونه کار جامع بسازید و سپس وب سایت خود را برای نمایش و جذب مشتری مداوم ایجاد کنید.

 

8. سیستم همکاری در فروش

اگر دوست دارید نظرات مشتریان را در سایتهایی مانند آمازون ببینید، ممکن است بخواهید به عنوان منبع درآمد به سیستم همکاری در فروش نگاه کنید. تبلیغات دهان به دهان برای بسیاری از شرکت ها هنوز یک تولید کننده اصلی است و بسیاری از مشاغل حاضرند بخشی از سود خود را با افراد متقاعد کننده که محصولات خود را برای مردم تبلیغ می کنند تقسیم کنند.

 

برنامه های همکاری در فروش  به سطوح مختلف تقسیم می شوند:غیروابسته ، مرتبط و وابسته . سیستم همکاری در فروش غیر وابسته یک کمپین اساسی پرداخت به ازای هر کلیک است که به محصولی که تبلیغ می کنید ، به هیچ وجه وابسته نیست. بازاریابی وابسته  مستلزم داشتن مقداری اقتدار و محتوا درباره محصولی است که بازاریابی می کنید ، اما شخصاً از این محصول استفاده نمی کنید. بازاریابی شرکت های وابسته شاید موثرترین باشد ، زیرا محصولی را بازاریابی می کنید که واقعاً استفاده می کنید و از آن لذت می برید.

 

اگر یک وب سایت شخصی یا حضور در شبکه های اجتماعی با تعداد زیادی از افراد محبوب دارید ، برنامه های وابسته ممکن است یک روش سودآور برای شما باشد. نمایندگان روابط عمومی همیشه به دنبال طرفداران و تأثیرگذارهای تجاری هستند که می توانند نمونه های رایگان را برای آنها ارسال کنند.

 

9. پشتیبانی فنی از راه دور

بسیاری از مشاغل کوچک در بودجه خود جایی برای استخدام کارمند تمام وقت آی تی ندارند ، بنابراین هنگامی که سیستم های آنها از کار بیفتد ، معمولاً با یکی از دوستان و اعضای خانواده خود که در زمینه ی کاری کامپیوتر خبره هستند تماس می گیرند. اگر اهل کارهای فنی هستید و تجربه کار در رایانه ها و شبکه ها را دارید ، می توانید با ارائه کمک فوری فنی از راه دور ، نیاز آنها را به نفع خود برطرف کنید.

 

اگرچه برخی از مشاغل ممکن است شما را برای داشتن مدرک فنی ترجیح دهند ، اما در عوض بسیاری از آنها به دنبال تجربه و دانش شما هستند. با تماس با دوستان ، خانواده و صاحبان مشاغل محلی در مورد نیازهای پشتیبانی فنی آنها می توانید شروع به ایجاد مشاغل پشتیبانی از راه دور  خود کنید. همچنین در تابلوهای شغلی مانند Upwork می توانید برنامه های پشتیبانی مستقل فناوری را پیدا کنید.

 

10. فروش کارهای دستی

همانطور که بازرگانان فروش خود را به تجارت الکترونیکی تغییر می دهند ، بازارهای آنلاین کالاهای دست ساز مانند Etsy و ArtFire این کار را برای صنعتگران که می توانند به طور مداوم محصولات دست ساز با کیفیت مانند پتو های قلاب بافی یا ظروف شیشه ای منحصر به فرد نقاشی را تولید کنند ، بسیار آسان می کند. اگر کار دستی منحصر به فردی دارید ، فروش محصولات خود در یک سایت تجارت الکترونیکی روش خوبی برای کسب درآمد در حالی که در خانه هستید ، است.

اگر مواد خلاقانه خود را به صورت عمده از یک تامین کننده صنایع دستی خریداری کنید ، هزینه های شروع این ایده تجاری بسیار کم است. اگر بتوانید کارهای هنری خود را به سرعت در یک فروشگاه آنلاین ایجاد و بفروشید ، به هیچ وجه سود نخواهید برد. صنعتگران محلی وقتی موفق به کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی می شوند ، موفقیت بالاتری پیدا می کنند.

 

11. موتور جستجو

گوگل و بینگ در همه جا وجود دارند ، اما لزوماً پاسخگوی تمام نیازهای کاربران نیستند. اگر در زمینه خاصی متخصص هستید ، موتور جستجوی خود را بسازید که به افراد با دانش کمتری کمک می کند آنچه را که می خواهند پیدا کنند. اگر موتور جستجوی شما به کاربران امکان وارد کردن پارامترهایی مانند زیرموضوعات و نوع منبع را بدهد ، به جای اینکه فقط یک جستجوی کلی انجام دهید ، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

 

12. دراپشیپینگ

اگر می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید ، ممکن است نگران ذخیره موجودی کالا باشید. با dropshipping ، می توانید سفارشات مشتری را در یک فروشگاه آنلاین تحویل بگیرید و آن را مستقیماً به خرده فروش شخص ثالث ارسال کنید تا تحقق یابد. تا زمانی که مدل کسب و کار شما فروش اقلام با قیمت بالاتر از مبلغی را که به خرده فروش شخص ثالث می پردازید ، در بر دارد ، تجارت موفقیت آمیز شما برای موفقیت تعیین می شود.

 

13. تجارت تدریس خصوصی

صرف اینکه کسی در یک موضوع کلاس می گذارد به معنای درک خوب مطالب نیست. اگر در توضیح موارد برای کسی در یک شرایط فردی عالی هستید و تجربه و دانش کافی در یک موضوع دارید ، شروع یک تجارت آنلاین تدریس خصوصی در آن زمینه را در نظر بگیرید. شما می توانید از ابزار گپ ویدیویی مانند Skype برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی از راه دور و ارائه دانش خود به هر کسی ، هر زمان و هر مکان استفاده کنید. در نظر گرفتن بودجه ای برای تبلیغات در Craigslist و Fiverr در مدل کسب و کار خود.

 

14. دوره های آنلاین دیجیتال

به طور مشابه تدریس خصوصی ، افراد در سراسر جهان ممکن است از این که شما تخصص خود را با آنها به اشتراک می گذارید بهره مند شوند. شروع یک بیزینس آنلاین که دوره های دیجیتالی را به هرکسی که به این موضوع علاقه مند است ارائه دهد می تواند به راحتی برای شما درآمد کسب کند  شما می توانید مطالب نوشتاری آماده یا سایر مطالب قابل بارگیری را با پرداخت هزینه بفروشید.

 

15. کانال یوتیوب

YouTube شروع یک کار آموزش آنلاین را بسیار آسان می کند. ویدیوهایی از خود را بارگذاری کنید که به بینندگان در هر موضوعی اعم از مبتدی یا پیشرفته آموزش می دهد و از رسانه های اجتماعی برای انتشار خبر کانال خود استفاده کنید. هرچه تعداد بینندگان شما افزایش می یابد ، می توانید از ویدیوهای خود درآمدزایی کرده و از آنها سود کسب کنید.

 

16. کوچینگ تلفنی

برخی از افراد که در جستجوی کمک یا گرفتن مشاوره هستند ممکن است چیزی بیشتر از یک آموزش بخواهند. افرادی که می خواهند به پیشرفت شغلی خود کمک کنند ، تغذیه خود را بهبود بخشند یا معنای بیشتری در زندگی خود پیدا کنند ، می توانند از طریق کوچینگ و یا گرفتن مربی از طریق نرم افزار چت ویدیویی مانند زوم یا اسکایپ بهره مند شوند. هدف شما به جای دادن تمرین و نمره ، به عنوان یک مربی از راه دور ، ارائه مشاوره ، راهنمایی و پشتیبانی از مشتریان است. اگر برای کسب و کار خود وبلاگی راه اندازی کنید یا مرتباً در مورد موضوعاتی که مربیگری می کنید در LinkedIn پست ارسال کنید ، از اعتماد و دانش بیشتری برخوردار خواهید شد.

 

10 ارزدیجیتال قابل سرمایه گذاری در سال 2021

بیت کوین نه تنها یک روند روبه رشد نبوده ، بلکه موجی از ارزهای دیجیتال ساخته شده در یک شبکه غیر متمرکز نظیر به نظیر را به وجود آورده است ، بلکه به یک  استاندارد برای ارزهای رمزپایه تبدیل شده است ، که به یک پیرو دنباله رو و فریبنده الهام می گیرد.

ارزهای رمزپایه چیست؟

قبل از اینکه نگاهی دقیق به برخی از این گزینه های بیت کوین بیندازیم ، بگذارید عقب برویم و به طور خلاصه مقصودمان از اصطلاحاتی مانند ارز رمزپایه و آلتکوین را بررسی کنیم. ارز رمزنگاری شده ، به طور گسترده  ، پول مجازی یا دیجیتال تعریف شده است که به شکل توکن یا “سکه” در می آید. در حالی که برخی از ارزهای رمزپایه با کارت های اعتباری یا پروژه های دیگر وارد دنیای فیزیکی شده اند ، اکثریت عمده آن کاملاً نامشهود باقی مانده اند.

“رمزنگاری” در ارزهای رمزپایه به رمزنگاری پیچیده ای اشاره دارد که امکان ایجاد و پردازش ارزهای دیجیتال و معاملات آنها را در سیستم های غیرمتمرکز فراهم می کند. در کنار این ویژگی مهم “رمزنگاری” این ارزها ، تعهد مشترک به عدم تمرکز است. ارزهای رمزنگاری شده معمولاً به عنوان کد توسط تیم هایی که سازوکارهای صدور را ایجاد می کنند (اغلب ، البته نه همیشه ، از طریق فرایندی به نام “استخراج”) و سایر کنترل ها ساخته می شوند.

ارزهای رمزپایه تقریباً همیشه به گونه ای طراحی می شوند که از دستکاری و کنترل دولت عاری باشند ، اگرچه با محبوبیت بیشتر این جنبه بنیادی صنعت مورد انتقاد قرار گرفته است. ارزهای ساخته شده از بیت کوین در مجموع altcoins و در برخی موارد “shitcoins” نامیده می شوند و اغلب سعی کرده اند خود را به عنوان نسخه های اصلاح شده یا بهبود یافته بیت کوین معرفی کنند. در حالی که برخی از این ارزها ممکن است از ویژگی های چشمگیری برخوردار باشند که بیت کوین از آن برخوردار نیست ، اما تطابق با سطح امنیتی که شبکه های بیت کوین به دست می آورد تا حد زیادی هنوز توسط یک altcoin دیده نشده است.

در زیر ، مهمترین ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین را بررسی خواهیم کرد. اول اینکه ، یک نکته مهم: غیرممکن است که لیستی از این دست کاملاً جامع باشد. یکی از دلایل این واقعیت این است که از ژانویه 2021 بیش از 4000 ارز رمزپایه وجود دارد. در حالی که بسیاری از این رمزنگاری ها از نظر دنباله داری و معامله ای کم دارند ، برخی از آنها محبوبیت زیادی در بین جوامع اختصاصی حامیان و سرمایه گذاران دارند.

فراتر از آن ، حوزه ارزهای رمزپایه همیشه در حال گسترش است و توکن دیجیتال عالی بعدی ممکن است فردا منتشر شود. در حالی که بیت کوین به عنوان یک پیشگام در دنیای ارزهای رمزپایه دیده می شود ، تحلیلگران رویکردهای بسیاری برای ارزیابی توکن ها غیر از BTC را در پیش می گیرند. به عنوان مثال معمول است که تحلیلگران اهمیت زیادی را به رتبه بندی سکه ها از نظر محدودیت بازار نسبت می دهند. ما این را مورد توجه قرار داده ایم ، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است یک توکن دیجیتال در لیست قرار گیرد.

  1. اتریوم (ETH)

اولین گزینه بیت کوین در لیست ما ، Ethereum ، یک پلت فرم نرم افزاری غیرمتمرکز است که امکان ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را بدون هیچ گونه خرابی ، تقلب ، کنترل یا دخالت شخص ثالث فراهم می کند. هدف پشت Ethereum ایجاد مجموعه ای غیرمتمرکز از محصولات مالی است که هر کسی در دنیا می تواند بدون دسترسی به ملیت ، قومیت و مذهب به آن دسترسی داشته باشد. این جنبه باعث می شود که پیامدها برای برخی از کشورها جذاب تر باشد ، زیرا افرادی که فاقد زیرساخت های دولتی و شناسه های دولتی هستند می توانند به حساب های بانکی ، وام ها ، بیمه یا انواع دیگر محصولات مالی دسترسی پیدا کنند.

برنامه های کاربردی در Ethereum در رمز رمزگذاری خاص آن برای پلت فرم ، اتر اجرا می شوند. Ether مانند وسیله نقلیه ای برای حرکت در بستر Ethereum است و بیشتر توسط توسعه دهندگانی که به دنبال توسعه و اجرای برنامه های داخل Ethereum هستند ، یا اکنون توسط سرمایه گذاران که به دنبال خرید سایر ارزهای دیجیتال با استفاده از اتر هستند ، به دنبال آن هستند. اتر ، که در سال 2015 راه اندازی شد ، در حال حاضر بعد از بیت کوین دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است ، اگرچه با اختلاف قابل توجهی از ارز رمزپایه غالب عقب است. از ژانویه 2021 ، حد مجاز بازار اتر تقریباً 19 درصد از اندازه بیت کوین است.

در سال 2014 ، اتریوم پیش فروش اتر را آغاز کرد که پاسخ طاقت فرسایی دریافت کرد. این کمک می کند تا عصر عرضه اولیه سکه (ICO) آغاز شود. طبق گفته Ethereum ، می توان از آن برای “کدگذاری ، تمرکززدایی ، امنیت و تجارت تقریباً در هر مورد” استفاده کرد. به دنبال حمله به DAO در سال 2016 ، Ethereum به Ethereum (ETH) و Ethereum Classic (ETC) تقسیم شد. از ژانویه 2021 ، Ethereum (ETH) دارای کلاهک بازار 138.3 میلیارد دلار و ارزش توکن 1218.59 دلار بود.

در سال 2021 اتریوم قصد دارد الگوریتم اجماع خود را از اثبات کار به اثبات سهام تغییر دهد. این حرکت به شبکه Ethereum اجازه می دهد تا با انرژی بسیار کمتری و همچنین سرعت معامله بهبود یافته خود را اجرا کند. اثبات سهام این امکان را برای شرکت کنندگان در شبکه فراهم می کند تا اتر خود را در شبکه “مشارکت” کنند. این فرآیند به امنیت شبکه و پردازش معاملات رخ داده کمک می کند. به کسانی که این کار را می کنند پاداش اتر مشابه حساب بهره تعلق می گیرد. این یک جایگزین برای مکانیزم اثبات کار بیت کوین است که در آن معدنکاران برای پردازش معاملات از بیت کوین بیشتری پاداش می گیرند.

 

2. Litecoin (LTC)

Litecoin که در سال 2011 راه اندازی شد ، از جمله اولین ارزهای رمزپایه ای بود که ردپای بیت کوین را دنبال کرد و اغلب از آن با عنوان “نقره به طلای بیت کوین” یاد می شود. این توسط چارلی لی ، فارغ التحصیل MIT و مهندس سابق گوگل ایجاد شده است. Litecoin مبتنی بر یک شبکه پرداخت جهانی منبع باز است که توسط هیچ مرجع مرکزی کنترل نمی شود و از “scrypt” به عنوان اثبات کار استفاده می کند ، که می تواند با کمک CPU های درجه مصرف کننده رمزگشایی شود. اگرچه Litecoin از بسیاری جهات مانند بیت کوین است ، اما سرعت تولید بلوک آن سریع تر است و از این رو زمان تأیید تراکنش سریع تری را ارائه می دهد. به غیر از توسعه دهندگان ، تعداد بیشتری از بازرگانان که Litecoin را قبول می کنند وجود دارد. از ژانویه 2021 ، سقف بازار Litecoin 10.1 میلیارد دلار و ارزش توکن 153.88 دلار بود که این ششمین ارز رمزنگاری شده در جهان است.

 

3. کاردانو (ADA)

کاردانو یک ارز رمزنگاری شده “اثبات سهام ما” است که با رویکرد تحقیق محور توسط مهندسان ، ریاضیدانان و کارشناسان رمزنگاری ایجاد شده است. این پروژه توسط چارلز هوسكینسون ، یكی از پنج عضو بنیانگذار اولیه Ethereum ، بنیان گذاشته شد. پس از اختلاف نظر در جهت اتریوم ، او رفت و بعداً به ایجاد کاردانو کمک کرد.تیم پشتیبان کاردانو زنجیره بلوک خود را با آزمایشات گسترده و تحقیقات بررسی شده توسط همکاران ایجاد کرد. محققان این پروژه بیش از 90 مقاله در مورد فناوری بلاکچین در طیف وسیعی از موضوعات نوشته اند. این تحقیق ستون فقرات کاردانو است.

با توجه به این روند دقیق ، به نظر می رسد Cardano در میان همتایان اثبات سهام خود و همچنین سایر ارزهای رمزپایه بزرگ برجسته است. کاردانو همچنین “قاتل Ethereum” لقب گرفته است زیرا گفته می شود زنجیره بلوک آن توانایی بیشتری دارد. با این اوصاف ، کاردانو هنوز در مراحل اولیه است. در حالی که این شرکت Ethereum را به مدل اجماع اثبات سهام تقبل کرده است ، اما از نظر کاربردهای مالی غیرمتمرکز ، هنوز مسیری طولانی در پیش است.

کاردانو با ایجاد محصولات مالی غیرمتمرکز مشابه Ethereum و همچنین ارائه راه حل هایی برای همکاری زنجیره ای ، تقلب در رأی دهندگان و ردیابی قرارداد قانونی ، از جمله مواردی است که کاردانو می تواند سیستم عامل مالی جهان باشد. از ژانویه 2021 ، سرمایه کاردانو 9.8 میلیارد دلار است و یک ADA با قیمت 0.31 دلار معامله می شود.

 

4. Polkadot (DOT)

Polkadot یک ارز رمزنگاری شده منحصر به فرد برای اثبات سهام است که هدف آن ارائه همکاری بین سایر زنجیره های بلوک است. پروتکل آن برای اتصال بلاکچین های مجاز و غیرمجاز و همچنین سخنرانی ها طراحی شده است تا به سیستم ها اجازه دهد زیر یک سقف با هم کار کنند.

هسته ی اصلی Polkadot زنجیره  آن است که امکان همکاری شبکه های مختلف را فراهم می کند. همچنین این امکان را برای “parachains” یا بلاک چین های موازی با نشانه های بومی خود برای موارد خاص استفاده فراهم می کند.

جایی که این سیستم با Ethereum متفاوت است این است که توسعه دهندگان می توانند به جای ایجاد برنامه های کاربردی غیرمتمرکز در Polkadot ، بلاکچین خود را ایجاد کنند و در عین حال از امنیتی که Polkadot’s زنجیره ای از آن برخوردار است نیز استفاده کنند. با Ethereum ، توسعه دهندگان می توانند بلاکچین های جدید ایجاد کنند اما آنها باید اقدامات امنیتی خود را ایجاد کنند که بتواند پروژه های جدید و کوچکتر را برای حمله باز بگذارد ، زیرا هرچه زنجیره بلوک بزرگتر باشد ، امنیت بیشتری نیز دارد. این مفهوم در Polkadot به عنوان امنیت مشترک شناخته می شود.

 

5.بیت کوین کش (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) جایگاه مهمی در تاریخ altcoins دارد زیرا یکی از قدیمی ترین و موفق ترین هارد فورک های بیت کوین اصلی است. در دنیای ارزهای رمزنگاری شده ، یک فورک در نتیجه بحث و مجادله بین توسعه دهندگان و استخراج کنندگان اتفاق می افتد. با توجه به غیرمتمرکز بودن ارزهای دیجیتال ، به دلیل اجماع عمومی ، باید تغییرات عمده ای در کد موجود در رمز یا سکه موجود انجام شود. مکانیسم این فرآیند با توجه به ارز رمزنگاری شده خاص متفاوت است.

وقتی جناح های مختلف نتوانند به توافق برسند ، گاهی اوقات ارز دیجیتال تقسیم می شود ، زنجیره اصلی به کد اصلی خود وفادار می ماند در ماه اوت سال 2017 زندگی خود را در نتیجه یکی از این شکاف ها آغاز کرد. بحثی که به ایجاد BCH منجر شد مربوط به بحث مقیاس پذیری بود. شبکه بیت کوین محدودیتی در اندازه بلوک ها دارد: یک مگابایت (MB). BCH اندازه بلوک را از یک مگابایت به هشت مگابایت افزایش می دهد ، با این ایده که بلوک های بزرگتر می توانند تراکنش های بیشتری را درون خود داشته باشند و بنابراین سرعت تراکنش افزایش می یابد. همچنین تغییرات دیگری ایجاد می کند ، از جمله حذف پروتکل شاهد تفکیک شده که فضای مسدود را تحت تأثیر قرار می دهد. از ژانویه 2021 ، کلاه BCH 8.9 میلیارد دلار و ارزش هر رمز 513.45 دلار داشت.دو زنجیره جدید به عنوان نسخه جدید سکه قبلی شروع به کار می کند ، با تغییر در کد آن.

 

6.Stellar (XLM)

Stellar یک شبکه بلاکچین باز است که برای ارائه راه حل های سازمانی با اتصال موسسات مالی به منظور انجام معاملات بزرگ طراحی شده است. معاملات عظیم بین بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری که به طور معمول چندین روز به طول می انجامد ، تعدادی از واسطه ها و هزینه های زیادی را در بر می گیرند ، اکنون می توان تقریباً بلافاصله و بدون هیچ واسطه ای انجام داد و برای کسانی که معامله می کنند هزینه زیادی ندارد.

در حالی که Stellar خود را به عنوان یک بلاکچین سازمانی برای معاملات نهادی معرفی کرده است ، اما هنوز هم یک بلاکچین باز است که توسط هر کسی قابل استفاده است. این سیستم امکان انجام معاملات مرزی بین هر ارز را فراهم می کند. واحد پول بومی Stellar Lumens (XLM) است. این شبکه برای استفاده از Lumens به کاربران نیاز دارد تا بتوانند در شبکه معاملات انجام دهند.

 

Chainlink.7

Chainlink یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که فاصله بین قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای Ethereum و داده های خارج از آن را از بین می برد. خود بلاکچین ها توانایی اتصال به برنامه های خارجی را به روشی مطمئن ندارند. سخنان غیرمتمرکز Chainlink به قراردادهای هوشمند امکان برقراری ارتباط با داده های خارجی را می دهد تا قراردادها بر اساس داده هایی که خود Ethereum نمی تواند به آنها متصل شود ، اجرا شود.

وبلاگ Chainlink تعدادی از موارد استفاده را برای سیستم خود شرح می دهد. یکی از موارد استفاده زیادی که توضیح داده می شود ، نظارت بر منابع آب برای آلودگی یا سافون غیرقانونی در برخی از شهرها است. می توان سنسورهایی را برای نظارت بر مصرف شرکت ها ، جداول آب و سطح آب محلی تنظیم کرد. یک سخنرانی Chainlink می تواند این داده ها را ردیابی کرده و مستقیماً در یک قرارداد هوشمند تغذیه کند. این قرارداد هوشمند می تواند برای اجرای جریمه ها ، انتشار هشدارهای جاری شدن سیل به شهرها یا شرکت های فاکتور با استفاده از مقدار زیادی از آب یک شهر با داده های دریافتی از اوراکل تنظیم شود.

 

8.Binance Coin (BNB)

Binance Coin یک ارز رمزپایه سودمند است که به عنوان روش پرداخت هزینه های مرتبط با تجارت در صرافی Binance عمل می کند. کسانی که از رمز به عنوان وسیله پرداخت مبادله استفاده می کنند می توانند با تخفیف تجارت کنند. بلاک چین Binance Coin نیز بستری است که صرافی غیرمتمرکز Binance روی آن کار می کند. صرافی Binance توسط Changpeng Zhao تأسیس شد و صرافی یکی از پرکاربردترین مبادلات در جهان است که بر اساس حجم معاملات انجام می شود.

Binance Coin در ابتدا یک رمز ERC-20 بود که با استفاده از بلاک چین Ethereum کار می کرد. در نهایت راه اندازی شبکه اصلی خود شد. این شبکه از یک مدل اجماع اثبات سهام استفاده می کند. از ژانویه 2021 ، بایننس 6.8 میلیارد دلار سرمایه بازار با یک BNB با ارزش 44.26 دلار دارد.

 

9.Tether (USDT)

Tether یکی از اولین و محبوب ترین ها در میان گروه های به اصطلاح Stablecoin بود ، ارزهای رمزنگاری شده که قصد دارند ارزش بازار خود را به منظور کاهش نوسانات به یک ارز یا نقطه مرجع خارجی متصل کنند. از آنجا که بیشتر ارزهای دیجیتال ، حتی ارزهای اصلی مانند بیت کوین ، دوره های متناوب بی ثباتی را تجربه کرده اند ، Tether و سایر پول های ثابت سعی در نوسان قیمت ها دارند تا کاربرانی را که ممکن است محتاط باشند جلب کنند. قیمت Tether مستقیماً به قیمت دلار آمریکا گره خورده است. این سیستم به کاربران این امکان را می دهد تا انتقال ارز از ارزهای رمزپایه دیگر به دلار آمریکا را به موقع تر از تبدیل واقعی به ارز معمولی انجام دهند.

 

Monero (XMR).10

مونرو یک ارز امن ، خصوصی و غیرقابل ردیابی است. این ارز رمزنگاری شده منبع آزاد در آوریل 2014 راه اندازی شد و خیلی زود مورد توجه علاقه مندان و جامعه رمزنگاری قرار گرفت. توسعه این ارز رمزنگاری شده کاملاً مبتنی بر اهدا و جامعه است. Monero با تمرکز زیادی بر تمرکززدایی و مقیاس پذیری راه اندازی شده است و با استفاده از تکنیک ویژه ای به نام “حلقه های امضا” حریم خصوصی کامل را امکان پذیر می کند.

با استفاده از این روش ، گروهی از امضاهای رمزنگاری شامل حداقل یک شرکت کننده واقعی ظاهر می شود ، اما از آنجا که همه معتبر به نظر می رسند ، واقعی را نمی توان جدا کرد. به دلیل مکانیزم های امنیتی استثنایی مانند این ، مونرو یک شهرت ناخوشایند ایجاد کرده است – با عملیات جنایتکارانه در سراسر جهان مرتبط است. گرچه این یک کاندید اصلی برای انجام معاملات مجرمانه به صورت ناشناس است ، اما حریم خصوصی موجود در مونرو همچنین برای مخالفان رژیم های ستمشاهی در سراسر جهان مفید است. از ژانویه 2021 ، مونرو 2.8 میلیارد دلار سقف بازار داشت و ارزش توکن آن 158.37 دلار بود.

 

10 فناوری برتر و پرطرفداردر سال 2021

تغییر تنها ثابت است. این امر در زندگی حرفه ای شما نیز صدق می کند. امروزه مهارت بالای خود را نیاز دارد ، دلیل آن کاملاً ساده است ، فناوری بسیار سریع در حال پیشرفت است. ما باید زمان خود را در 10 فناوری برتر که در سال 2021 بازار بزرگی را به خود جذب می کنند ، شناسایی و سرمایه گذاری کنیم.

به نظر می رسد رابط  رابط ماشین و مغز ، ربات های هوشمند و محاسبات DNA از فن آوری های نوظهور به طور بالقوه تأثیر تحول آفرینی بر زندگی روزمره ما داشته باشند. بنابراین ، ما لیستی از 10 فناوری برتر در سال 2021 را جمع آوری کرده ایم. این مقاله در مورد 10 فناوری برتر در سال 2021 صحبت می کند که شما باید یاد بگیرید.

 

فناوری 5G

5G Technology نسل بعدی شبکه ها و خدمات تلفن همراه است. پیش بینی می شود حداقل 20 GBPS لینک پایین  و 10 GBPS لینک بالا ایجاد کند که باعث می شود شبکه 5G حداقل 40 برابر سریعتر از 4G LTE فعلی باشد. این  خدمات جدید ، عملیات شبکه و تجربه مشتری را برای اپراتورهای مخابراتی باز می کند. در حال حاضر ، این بازار توسط سوئیس و کره جنوبی و ایالات متحده دنبال می شود.

شرکت هایی که در 5G سرمایه گذاری می کنند: سامسونگ ، هواوی ، اینتل ، دلویت ، نوکیا ، اریکسون ، کوالکام می باشند.

اینترنت رفتارها (IoB)

جمع آوری و استفاده از دیتاها برای مدیریت رفتارها ، اینترنت رفتارها (IoB) نامیده می شود. نمونه آن سایت های صنعتی دارای بینایی رایانه ای برای تعیین اینکه آیا کارمندان از پروتکل زدن ماسک پیروی می کنند یا خیر و سپس این داده های رفتاری را جمع آوری می کنند تا توسط سازمان ها تجزیه و تحلیل شود تا مردم بتوانند پروتکل های دولتی را در محل کار دنبال کنند.IoB می تواند داده ها را از بسیاری از منابع جمع آوری ، ترکیب و پردازش کند از جمله:

  • داده های شهروندان توسط بخش دولتی پردازش می شود
  • داده های مشتری تجاری
  • سازمان های دولتی
  • شبکه های اجتماعی
  • دامنه عمومی
  • ردیابی مکان

پیچیدگی روزافزون فناوری پردازش این داده ها ، رشد این روند را امکان پذیر کرده است.

DevSecOps

DevSecOps کوتاه شده ی  توسعه ، امنیت و عملیات است. هدف آن اجرای امنیت در همان مقیاس و سرعت توسعه و عملیات است . به نظر می رسد با پذیرش گسترده تر ریز خدمات ، DevSecOps عمیقاً به بازار DevOps به ما راه پیدا می کند.

این تمام داستان نیست. یک مدل عملیاتی برای ظهور موفقیت آمیز مشاغل وجود دارد. در مدل اصلی خود ، این مدل عملیاتی امکان دسترسی ، تحویل و فعال کردن مشاغل را در هر مکان فراهم می کند. این قالب اکنون جنبه های مختلف دیگر فناوری مانند GitOps ، DataOps و NoOps را بررسی می کند.

اتوماسیون فرآیند هوشمند

اتوماسیون فرآیند رباتیک اساساً این ایده است که “هر چیزی که می تواند خودکار شود ، باید خودکار باشد”. امسال چیز جالب تری کشف کرده ایم – اتوماسیون فرآیند هوشمند. به طور خلاصه IPA ، به ربات ها اجازه می دهد تا از توانایی های هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و یادگیری ماشین بهره مند شوند ، به این معنی که می توانند با گذشت زمان یاد بگیرند و پیشرفت کنند. این امر به تکامل این ربات های هوشمند کمک می کند تا از قانون ” If-this-then-that ” پیروی کند. با توجه به رشد تصویب اتوماسیون انتظار می رود سرمایه گذاری در IPA تا سال 2025 به 232 میلیارد دلار برسد.

واقعیت مجازی لمسی

فناوری های نوآورانه تجربه های بیشتری مانند AR و VR را ارائه می دهند. واقعیت مجازی کاربر را در یک محیط شبیه سازی شده غوطه ور می کند ، واقعیت افزوده همپوشانی فناوری در دنیای واقعی است. CISCO پیش بینی می کند که در سطح جهان ، ترافیک AR-VR تا سال 2022 در همه زمینه های سرگرمی 12 برابر افزایش می یابد.

لمس به ما درک عمیق تری از چیزهایی می دهد که با دیدن یا شنیدن کاملاً قابل تجربه نیستند. اینجاست که واقعیت مجازی لمسی وارد عمل می شود. این ترکیبی از استفاده از چندین نوع فن آوری از جمله سنسورها ، اپتیک پیشرفته و غیره است که به صورت یک دستگاه واحد در اختیار شما قرار می گیرد و قابلیت همپوشانی محتوای دیجیتال تقویت شده را در فضای زمان واقعی شما فراهم می کند. با پیشرفت فناوری Tactile / Haptic ، اکنون می توان مانع لمسی را کوچک کرد.

تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

مدتی است که Big Data Analytics در بازار حضور دارد.  بیشتر مشاغل در حال اتخاذ آن هستند تا فراتر از روش های سنتی ذخیره سازی و پردازش داده ها را انجام دهند. روندهای جدیدی مانند X-Analytics برای یافتن راه حل هایی برای چالش ها از جمله تغییرات آب و هوا ، پیشگیری از بیماری ها و محافظت از حیات وحش استفاده می شود.

Big Data همچنین روندهای جالبی مانند تصمیم هوشمند را به ما می دهد که چارچوبی را برای کمک به مهندسین داده در طراحی ، مدل سازی ، اجرا و نظارت بر مدل ها و فرآیندهای تصمیم گیری در زمینه نتایج و رفتار تجاری فراهم می کند. در حقیقت ، تا سال 2023 ، بیش از 33٪ از سازمان های بزرگ ، تحلیل گرانی را تجربه می کنند که از هوش تصمیم گیری استفاده می کنند.

همه چیز به عنوان سرویس (XaaS)

Everything-as-a Service (XaaS) یک اصطلاح رایانش ابری برای طیف گسترده ای از سرویس ها و برنامه هایی است که برای دسترسی به کاربران درخواستی از طریق اینترنت و نه استفاده از ابزارهای داخلی ایجاد می شود. این قابلیت انعطاف پذیری را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید محیط محاسبات خود را به صورت سفارشی تنظیم کنید تا تجارب مورد نظر ، همه درخواستی را انجام دهید. XaaS گسترش یافته است و بسیاری از خدمات را شامل می شود:

عملکرد به عنوان یک سرویس

IT-as-a-service

زیرساخت به عنوان یک سرویس

امنیت به عنوان یک سرویس

پایگاه داده-aa-a-service

از آنجا که این برنامه ها حتی قابل حمل تر هستند ، تهیه چرخه های محاسبه در زمان واقعی آسان تر است ، سیستم عامل های یکپارچه سازی داده ها اتصال را ساده تر می کنند و فروشندگان اتحادی بین پلت فرم ایجاد می کنند ، این روند چند ابر ممکن است بیشتر شبیه یک Omni-cloud در  آینده ی نزدیک باشد.

 تقویت انسان

بشر به طور مداوم با استفاده از تکنولوژی تجربه کرده اند تا زندگی را همانطور که می دانند ارتقا دهند. این کنجکاوی اکنون وارد سرزمین دیگری شده است – تقویت انسانی (Human Augmentation) که اساساً به معنای کمک گرفتن از فناوری هایی مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیا است ، تا نه تنهایی زندگی روزمره ما را ارتقا بخشد بلکه هوش انسانی را به سطح بالاتری برساند. در حال حاضر ، این مطالعات به منظور کمک به افراد معلول مبتلا به بیونیک و افزایش پروتز و بهبود بیماری با آزمایش ژن انجام شده است. اما نوید پایان دادن به معلولیت های جسمی موجود یا جلوگیری از وقوع آسیب ها است. همچنین می تواند فرصت هایی را برای سایر عملکردهای خلاق فراهم کند. به عنوان مثال ، شرکت هایی مانند Neuralink قصد دارند یک رابط کاربری مغز و ماشین بسیار قدرتمند با قدرت پردازش مقادیر زیاد داده ها ایجاد کنند.

امنیت سایبری

با وجود بسیاری از سازمان ها که دستخوش تغییرات عظیم دیجیتالی شده اند ، آگاهی از حضور مداوم حملات سایبری همچنان در حال افزایش است – نه تنها برای سازمان های بزرگ بلکه برای مشاغل کوچک. اکنون ، امنیت سایبری چیز جدیدی نیست اما روند آن قطعاً جدید است!

شبکه پراکندگی مجازی (VDN) یک رویکرد منحصر به فرد برای امنیت سایبری است ، که در آن سیگنالی با انفجارهای کوتاه یا بسته های کوانتومی منتقل می شود ، که بدون اخلال در محتوای آنها نمی توان مخفیانه خواند. اساساً ، هیچ کس نمی تواند داده های ارسال شده به شما را بدون ایجاد مقداری سر و صدا در آنها رهگیری کند.

امنیت سایبری بلاکچین با متمرکز کردن ارکستراسیون و توزیع اجرا ، یک رویکرد امنیتی مدولار و پاسخگو است.

این طوفان برای شرکت ها آغاز شده است که داشتن یک استراتژی موثر در زمینه امنیت سایبری نه تنها یک لوکس بلکه کاملاً ضروری است.

هوش مصنوعی

یک پیاده سازی قدرتمند هوش مصنوعی ضمن ارائه بازده کامل سرمایه گذاری ، عملکرد ، مقیاس پذیری و قابلیت اطمینان را تسهیل می کند. اما پروژه های هوش مصنوعی غالباً با موضوعات خاصی روبرو هستند که این امر آنها را برای اکثر سازمان ها به چالشی تبدیل می کند. اما راه حل های جدیدی برای مقابله با این مشکلات وجود دارد.

مهندسی هوش مصنوعی پیشنهاد می کند هوش مصنوعی را به جای مجموعه ای از پروژه های تخصصی و منفرد ، به بخشی از روند اصلی DevOps تبدیل کند. این مسئله با قابلیت نگهداری ، مقیاس پذیری و حاکمیت را حل می کند.

Tiny AI قصد دارد الگوریتم هایی را برای کوچک کردن مدل های یادگیری عمیق موجود بدون از دست دادن توانایی های آنها ، بسته بندی قدرت محاسباتی بیشتر در فضاهای فیزیکی تنگ تر و انرژی بسیار کمتر ایجاد کند.این فناوری انقلابی قرار است انقلابی دیگر به وجود آورد و از این رو در لیست فن آوری های پرطرفدار ما قرار دارد.

چه عواملی باعث فروش بیشتر به مشتریان شما می شوند؟

آیا می دانستید که به ازای هر مشتری شما که شکایت می کند، حدود 26 مشتری همان حس را دارند ولی چیزی نمی گویند؟ آنها از فروشگاه شما رفته و هرگز باز نمی گردند.

با اندازه گیری میزان رضایت مشتری در مورد خرید، می توانید ببینید که مشتری ها چه فکری در مورد محصولات و تجارت شما می کنند، از اولین لحظه ای که آنها وارد سایت شما می شوند تا وقتی که سفارش خود را ثبت کرده و خرید خود را دریافت می نمایند.

در طی زمان، شما می توانید این نتایج را آنالیز کرده تا ببینید چه چیزی باعث می شود که مشتری ها در مورد شما هیجان زده شوند طوری که در صفحه اینستاگرام خود در مورد آن با سایر دوستان خود صحبت نمایند. شما می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا تجربه مشتری خود را در تمام قسمت ها بهبود ببخشید و مشتری ها را راضی تر نمایید.

1- تجربه مشتری ها را بهبود ببخشید.

آیا می دانستید که به ازای هر مشتری شما که شکایت می کند، حدود 26 مشتری همان حس را دارند ولی چیزی نمی گویند؟ آنها از فروشگاه شما رفته و هرگز باز نمی گردند.

با اندازه گیری میزان رضایت مشتری در طول خرید، می توانید ببینید که مشتری ها چه فکری در مورد محصولات و تجارت شما می کنند، از اولین لحظه ای که آنها وارد سایت شما می شوند تا وقتی که سفارش خود را ثبت کرده و خرید خود را دریافت می نمایند.

در طی زمان، شما می توانید این نتایج را آنالیز کرده تا ببینید چه چیزی باعث می شود که مشتری ها در مورد شما هیجان زده شوند طوری که در صفحه اینستاگرام خود در مورد آن با سایر دوستان خود صحبت نمایند. شما می توانید از این اطلاعات استفاده نمایید تا تجربه مشتری خود را در تمام قسمت ها بهبود ببخشید و مشتری ها را راضی تر نمایید.

 

2- طرفداران پر و پا قرص و وفادار بیشتری بسازید.

مشتریان پرطرفدار مشتریان وفادارانی هستند که محصولات شما را به افراد دیگر توصیه می کنند و آن را به آشنایان و همکاران و دوستان خود پیشنهاد می دهند.

به عنوان مثال، پرطرفدار کسی است که پستی در فیسبوک خود گذاشته و می گوید که چقدر هیجان زده است که محصول شما را استفاده می نماید.

بازاریابی دهان به دهان از طرف مشتریان پرطرفدارمی تواند بزرگترین رویای بازاریاب ها باشد. وقتی که آنها در مورد محصول شما در رسانه های اجتماعی صحبت می نمایند، آنها باعث افزایش آگاهی در مورد برند شما (Brand Awareness  )و معمولا افزایش فروش شما می شوند بدون این که شما حتی یک ریال هزینه نمایید.

 

3- تولید محصول را بهبود دهید.

نظر مشتریان  در مورد محصول  و ارتقای محصولات بهترین راه در جهت بهبود محصولات می باشد. به راحتی می توان نظر مشتری ها را در مورد محصول نادیده گرفت و نمی توانید حدس بزنید که آنها چه نظری در مورد محصول شما دارند مگر این که آنها فیدبک خود را ثبت نمایند ولی اکثر اوقات مشتری های شما فیدبک خود را ثبت نمی کنند مگر این که شما از آنها بخواهید.

به عنوان مثال اگر ما بسته ای  با تحویل سریع در محل ارسال می کنید ولی با تاخیر  به دست مشتری ها می رسند چطور می توانید از این امر مطلع شوید اگر فیدبکی دریافت نکنید؟

 

4- میزان اهمیت خود را نشان دهید

وقتی که به حرف های مشتری های خود گوش داده و اهمیت می دهید، این حرکت شما به آنها نشان می دهد که شما برای آنها ارزش قائل هستید. این باعث افزایش رضایت مشتری و بهبود تجربه خرید مشتری ها و البته افزایش وفادارای آنها به برند شما می شود.

در ضمن وقتی که شما با مشتری های خود شبیه انسان رفتار می کنید تا دستگاه چاپ اسکناس، چیزهای بیشتری خواهید آموخت و می توانید بهتر محصولات خود را برای نیازهای آنها بهبود دهید.

 

5- نرخ تبدیل آنلاین را افزایش دهید.

ایا می دانستید که نرخ تبدیل آنلاین بین 3 تا 4 درصد است؟

وقتی که شما تمرکز خود را بر روی بهینه سازی وبسایت بر اساس رفتارها و فیدبک مشتری معطوف می نمایید می توانید این نرخ تبدیل را بهبود ببخشید. اگر بتوانید نرخ تبدیل خود را از 4 به 5 درصد ارتقاء ببخشید، می توانید به آسانی درآمد سالیانه خود را هزاران دلار افزایش دهید.

 

6- مزیت  رقابتی ایجاد نمایید

به صورت خلاصه، برندهایی که بسیار مشتری محور هستند برتری بزرگی نسبت به رقبای خود دارند. شما هزینه های جذب مشتری پایین تری خواهید داشت، درصد تکرار خرید بالاتری خواهید داشت، ابرطرفداران بیشتری خواهید داشت و احتمالا بازخورد بهتری خواهید داشت. این  دور تجارت شما ایجاد خواهد کرد. همه این ها با جمع آوری، گوش دادن و ارزش دادن به فیدبک و نظرات مشتری ها می باشد.

 

7- بنچمارک هایی برای تجارت خود ایجاد کنید.

شما نمی توانید چیزی را که نمی توانید اندازه گیری کنید مدیریت کرده و بهبود ببخشید. وقتی که شما معیارهای عملکردی مختلف را به تیم ها و افراد مختلف در مجموعه خود می سپارید نشان می دهید که به آنها اهمیت می دهید. اگر این معیارهای عملکردی را همیشه زیر نظر داشته باشید، می توانید بهینه سازی هایی را با نتایج امیدوارکننده داشته باشید.

 

 

 

 

فهرست