نرم افزار شرکتی و خدماتی ژانیا

نرم افزار حسابداری ژانیا با توجه به نوع فعالیت شرکت‌ها، بسته های سفارش گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی، خدماتی را ارائه می‌دهد که هر کدام شامل سیستم‌ها و زیرسیستم‌های مختلف است. نرم افزار حسابداری ژانیا شامل سیستم‌های مختلفی از جمله حسابداری، دارایی ثابت، مشتریان و فروش، پخش و سفارش‌گیری، دریافت و پرداخت، انبار، حقوق و دستمزد، تولیدو… است.

نسخه رینگ
نسخه رینگ

نسخه رینگ

این نسخه جهت استفاده ی کلیه کارواش ها به صورت اختصاصی تولید شده است که علاوه بر استفاده از کلیه ی امکانات فروشگاهی، میتوان از امکان تخصیص فیش به کارگر، محاسبه دستمزد روزانه کارگران و … نیز استفاده کرد.

نسخه ربکا
نسخه ربکا

نسخه ربکا

این نسخه مناسب جهت باشگاه های ورزشی و آمووزشگاه هایی است که علاوه بر امکانات نسخه پایه، نیازمند عملیات کنترل تردد، ثبت دور ها، نمایش مشخصات اعضا در هنگام ورود و خروج می باشند. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیراتوماتیک  تمامی امور بازرگانی، مالی ، حسابداری، انبارداری و پرسنلی، قادر به چاپ اطلاعات کارت هر شخص نیز می باشد.

نسخه رایا
نسخه رایا

نسخه رایا

این نسخه مناسب جهت کارگاه ها و کارخانجاتی است که علاوه بر امکانات نسخه شرکتی، نیازمند عملیات تولید و ضایعات می باشند. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیراتوماتیک  تمامی امور بازرگانی، مالی ، حسابداری، انبارداری، پرسنلی، بازاریاب ها  و پیک ها، فرمول و عملیات تولید، قادر به چاپ بارکد و شلف کالاها، تولید بارکد برای هر کالا می باشد.

نسخه رابیتس
نسخه رابیتس

نسخه رابیتس

نرم افزارحسابداری فروشگاهی و مصالح ساختمانی رابیتس پلاس،  نرم‌افزاری یکپارچه می باشد که شامل امکان تعریف و فروش و صدور بارنامه برای کالا و کارهای خدماتی همزمان ، امکان اصلاح بارنامه های ثبت شده، انضمام هزینه حمل که می توان هزینه حمل را به صورت ریالی یا درصدی به فاکتور اضافه نمود.رابیتس نرم افزاری است که کلیه عملیات حسابداری ، انبار ، خرید فروش ، چک و بانک و تولید را به صورت یکپارچه صورت می بخشد.

نسخه رویال
نسخه رویال

نسخه رویال

این نسخه مناسب جهت شرکت ها، موسسات و فروشگاه هایی است که علاوه بر امکانات نسخه فروشگاهی، نیازمند حسابداری پیشرفته، ثبت سند دستی ساده و مرکب ، انبارداری پیشرفته و همچنین امور پرسنلی از جمله تعریف پرسنل، وظایف، سطوح دسترسی، حقوق و دستمزد، سیستم حضور و غیاب و … هستند. از دیگر مزایای این نسخه میتوان به چاپ چک و یادآور چکها، چاپ دریافت انواع گزارشات پیشرفته مورد نیاز، امکان گزارش دفاتر حسابداری (روزنامه، کل، معین، تفصیلی)، شماره سریال، کد شبنم و گارانتی در فاکتور نام برد.

نسخه رادیات
نسخه رادیات

نسخه رادیات

این نسخه به صورت ویژه برای مشاغل مشابه تعمیرگاه های خودرو، اتوسرویس ها و کلینیک خودرو ارائه شده است. این نسخه علاوه بر انجام اتوماتیک و غیر اتوماتیک کلیه اموربازرگانی، مالی و حسابداری دارای ویژگی های نظیر نوبت دهی و اختصاص هر یک از خدمات به پرسنل انجام دهنده، تخفیفات و قابلیت اتصال به وب سایت و پرداخت بیعانه می باشد.

نسخه روژینا
نسخه روژینا

نسخه روژینا

این نسخه مناسب جهت آرایشگاه ها و سالن های زیبایی  است که علاوه بر نسخه فروشگاهی  شامل امکانات زیر می باشد.