Androidنام سیستم عاملی است که توسط Google ™ برای دستگاه های همراه لمسی مانند رایانه تبلت و تلفن های هوشمند ابداع شده است. دستگاه پوز اندرویدی  یک سیستم مبتنی برفضای ابری است ، به این معنی که سیستم POS روی یک بستر آنلاین کار می کند.

تکنولوژی Android آخرین نوآوری در زمینه دستگاه های  ePOS است. دستگاه Android POS نسخه جمع و جور سیستم عادی پوزاست و به خانواده دستگاه های mPOS (موبایل پوز) تعلق دارد.

از دستگاه POS Android می توان بدون تمایز در انواع مشاغل استفاده کرد. صنایع خرده فروشی ، تجارت ، مسافرت و زیبایی می توانند از دستگاه های POS سریع و کارآمد Android بهره مند شوند.

بزرگترین مزیت دستگاه POS آندروید استفاده دوگانه از نظر کانالهای فروش است. در این راستا ، فناوری Android بهبود بالایی در عملکرد کسب و کار در سایت ، فروشگاه فیزیکی و آنلاین در فروشگاه وب ایجاد می کند.

مزایای دستگاه های POS Android


اول از همه ، خوب است بدانید که یک دستگاه POS Android می تواند شامل چندین کاربرد در یک دستگاه باشد. مدیریت فروشگاه ، امکان کنترل از طریق تلفن هوشمند و / یا تبلت شما وجود دارد:

بانک اطلاعات مشتری
فهرست موجودی
تعداد سفارشات
اقلام فروخته شده
تخفیف و کوپن
ارزش سهام
مدیریت کارمندان
عملیات فروش

تمام این اطلاعات را می توان در پایان روز کاری یا در همان زمان ارائه کرد. با توجه به اینکه Android POS یک سیستم مبتنی بر ابر است ، پشتیبان گیری از داده ها می تواند روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه باشد. با این هدف ، تلفیق سیستم Android POS با نرم افزار POS فعلی به همان اندازه واقعا موثر و امکان پذیر است.

تجزیه و تحلیل عملکرد مدیریت فروشگاه می تواند به صورت نمودار یا گزارش ارائه شود.  سیستم Android POS چند کاربره و چند مکانه است. می توانید بسیاری از دستگاه های تلفن همراه را همگام سازی کنید ، بنابراین تمام ویژگی های ذکر شده در بالا از طریق دستگاه های مختلف قابل بررسی هستند.

 

سخت افزار POS Android

 

با اتصال بی سیم می توان چندین دستگاه را به عنوان بخشی از سخت افزار اضافه کرد.

رسید چاپگر
بارکد اسکنر
مانیتور مشتری
پایانه های کارت اعتباری
صندوق فروشگاهی

با توجه به ویژگی های تجاری شما ، این ابزارها و بسیاری دیگر از ابزارهای الکترونیکی را می توان از راه دور به همان سیستم POS Android متصل کرد. اگر این شرکت فقط مبتنی بر اینترنت باشد ، دیگر به هیچ یک از قطعات سخت افزاری نیازی نیست.

در هر صورت ، سیستم های POS Android سریعترین و مطمئن ترین تراکنش های پرداخت را تضمین می کنند. بنابراین این صاحب کسب و کار است که متناسب با نیاز شرکت مناسب ترین پردازنده پرداخت را انتخاب می کند.

نکته آخر اینکه ، نرم افزار POS باعث می شود که سیستم POS Android به عنوان صندوق های پول نقد معمولی اما بی سیم و با اندازه کمتر کار کند. نرم افزار POS می تواند مبتنی بر فضای ابری یا نصب خارجی باشد.

نرم افزار POS  بر روی دستگاه POS اندروید  به طور مداوم به روز می شود و اطلاعات مربوط به فروش ، موجودی کالا ، سفارشات ، عملکرد کارمندان و موارد دیگر را به صورت بلادرنگ ارسال می کند.

Related Post

Leave a Comment