seo-kasb-10 مزیت کلیدی سئو برای کسب و کار شما-zhaniya.com

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Deviate، آژانس بازاریابی نرم افزاری با خدمات کامل که به برندها کمک می کند تا سهم بازار خود را افزایش دهند و بر آن تسلط پیدا کنند می گوید: اگر به دنبال ایجاد آگاهی بلندمدت از برند، گسترش مخاطبان هدف و کسب درآمد بیشتر هستید، بهینه سازی برای موتورهای جستجو بسیار مهم است. بیایید به 10 مزیت کلیدی سئو برای کسب و کار شما و اینکه چگونه می توانید آنها را درک کنید، نگاهی بیاندازیم.

1-اعتبار شما را افزایش می دهد

سایتی که در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد معمولاً توسط موتورهای جستجو با کیفیت بالا و قابل اعتماد در نظر گرفته می شود و این به نوبه خود اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد. زمانی را صرف بهبود و افزودن محتوا به سایت خود کنید، سرعت سایت خود را افزایش دهید و در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید تا به رتبه سایت شما کمک کند.

2-لازم نیست برای شما هزینه ای داشته باشد

به غیر از زمان، اگر خودتان آن را مدیریت کنید، سئو هزینه ای مانند سایر استراتژی های بازاریابی مانند پرداخت به ازای کلیک ندارد. موتورهای جستجو به صورت 24 ساعته در سایت شما می خزند و محتوای مفید را تبلیغ می کنند و به شما کمک می کنند تا مشتریان جدید را به صورت ارگانیک پیدا کنید.

برای استفاده حداکثری از تلاش‌های سئوی خود، بخشی از زمان خود را به بررسی محتوای سایت‌های با رتبه بالاتر در جایگاه خود اختصاص دهید و هدف خود را بنویسید که محتوایی بهتر از آن‌ها بنویسید. سپس، محتوای خود را در سیستم عامل های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

3-از بازاریابی محتوا پشتیبانی می کند

محتوای اصلی و سئو دست به دست هم می دهند. با ایجاد محتوای مفید برای بازدیدکنندگان، از جمله متن، تصویر و ویدئو، سایت شما در نتایج جستجو رتبه بهتری خواهد داشت. اما سئو می تواند از تلاش های بازاریابی محتوای شما نیز پشتیبانی کند.

اطمینان حاصل کنید که محتوای شما کیفیت بالایی دارد و برای کلمات کلیدی که می خواهید رتبه بندی کنید بهینه شده است و از آنجایی که موتورهای جستجو تازگی را دوست دارند، محتوای خود را به طور منظم به روز کنید.

4-کمپین های PPC را به حداکثر می رساند

استراتژی های بازاریابی بدون پرداخت (SEO) و پولی (PPC) به خوبی با هم کار می کنند. PPC به سایت شما کمک می کند تا در بالای نتایج جستجوی پولی گوگل ظاهر شود، در حالی که SEO به صورت ارگانیک همین کار را انجام می دهد. ظاهر شدن هر دو نتیجه در بالای صفحه نتایج موتور جستجو، اعتبار برند شما را افزایش می‌دهد و نشان می‌دهد که شما صرفاً برای اینکه در صدر قرار بگیرید، برای تبلیغات پول خرج نمی‌کنید.

شما می‌توانید از سئو برای به حداکثر رساندن کمپین‌های PPC خود استفاده کنید . برای مثال، اگر یک صفحه با رتبه بالا از آن به عنوان بخشی از تبلیغات PPC استفاده کنید، بهتر عمل می‌کند، به خصوص اگر کلمه کلیدی هزینه به ازای هر کلیک پایینی داشته باشد.

5-به شما یک مزیت رقابتی می دهد

رقبای شما احتمالاً روی سئو سرمایه گذاری خواهند کرد، به این معنی که شما نیز باید سرمایه گذاری کنید. کسانی که سرمایه گذاری زیادی روی سئو می کنند اغلب در نتایج موتورهای جستجو از رقبا پیشی می گیرند و سهم بازار را به دست می آورند. اگر فکر می کنید که نتایج در صفحه اول جستجوی گوگل بیش از 90 درصد از ترافیک را دریافت می کنند، نمی توانید در آنجا حضور نداشته باشید، به خصوص اگر رقبای شما هستند.

با شناسایی رقبای خود، تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف آنها و ایجاد و مدیریت شهرت آنلاین خود شروع کنید. سپس مطمئن شوید که سایت شما سریع بارگذاری می شود و برای موبایل مناسب است، بهترین محتوای ممکن را ایجاد کنید و بر ارائه بهترین تجربه کاربری تمرکز کنید.

6-می تواند به شما کمک کند تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید

در حالی که بسیاری از کمپین‌های بازاریابی تمایل دارند بر روی یک مخاطب هدف مشخص تمرکز کنند، سئو می‌تواند به شما کمک کند هر کسی را با هدف در یک مقطع زمانی خاص جذب کنید، مهم نیست در چه مرحله‌ای از قیف خرید هستند.

با تبلیغات PPC یا اجتماعی، می توانید بالقوه های بیشتری را جذب کنید که ممکن است علاقه مند به تجارت با شما باشند.لیستی از کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ایجاد کنید.

سپس، از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای گسترش آن استفاده کنید. در نهایت، از تحقیقات رقابتی برای اصلاح لیست خود با شناسایی اینکه رقبای شما چه کسانی هستند، برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند و کجا بک لینک دارند، استفاده کنید و از این اطلاعات برای ایجاد یک استراتژی سئو بهتر استفاده کنید.

7-به شما کمک می کند در جستجوهای محلی رتبه بهتری کسب کنید

جستجوهای محلی مانند “لوله کشان نزدیک من” رایج تر می شوند. و نزدیک به 80٪ از جستجوهای محلی در تلفن همراه منجر به تبدیل می شود. استراتژی های سئوی محلی می تواند به شما در جذب این جستجوگران که اغلب آماده خرید هستند کمک کند. اولین قدم برای شروع با استراتژی های سئوی محلی، ایجاد یک حساب Google My Business است. سپس، شروع به درخواست بررسی از مشتریان خود کنید. با اطمینان از داشتن نام، آدرس و شماره تلفن صحیح، فهرست های خود را بهینه کنید.

همچنین مطمئن شوید که فهرست خود را برای جستجوی صوتی بهینه کنید، به این معنی که محتوای غنی و قانع کننده را با لحنی مکالمه بنویسید که به اکثر سوالات رایج پاسخ می دهد و راه حل هایی برای مشکلات جستجوگران ارائه می دهد. برخی از مراحل دیگر شامل در نظر گرفتن دقیق کلمات کلیدی محلی و ایجاد لیست در فهرست های کسب و کار محلی است.

8-قابلیت استفاده از وب سایت را بهبود می بخشد

سئو به معنای سازگاری سایت شما با موتورهای جستجو است، اما همچنین می تواند تجربه مشتری را هنگام بازدید از وب سایت شما بهبود بخشد. اگر برای تولید محتوای مفید و باکیفیت کار کنید، سایت خود را سریع‌تر و واکنش‌گراتر کنید، بک لینک‌ها را اضافه کنید و هر صفحه را بهبود ببخشید، معمولاً یک وب‌سایت عالی علاوه بر وب‌سایتی که برای موتورهای جستجو بهینه شده است، دریافت می‌کنید.

عواملی که قابلیت استفاده را بهبود می بخشد شامل ساختار قوی سایت و ناوبری است که هر دو عاملی در رتبه بندی سایت توسط موتورهای جستجو هستند.

9-نتایج قابل اندازه گیری دریافت می کنید

با سئو می توانید تغییرات در رتبه بندی، تبدیل ها و ترافیک وب سایت را پیگیری کنید. پلتفرم‌هایی مانند Google Analytics مجموعه جامعی از اطلاعات را ارائه می‌کنند که به شما امکان می‌دهد تا سطح فوق‌العاده‌ای را بررسی کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید سفر خرید هر کاربر وب‌سایت را مشاهده کنید – از جمله صفحاتی که با آنها درگیر شده‌اند، کلمات کلیدی که برای جستجو استفاده کرده‌اند و اینکه آیا اقدامات خاصی را انجام داده‌اند یا خیر. شما می توانید از این بینش برای تنظیم و بهبود استراتژی سئوی خود استفاده کنید.

10-نرخ تعامل کاربر را بهبود می بخشد

یک سایت بهینه شده ترافیک با کیفیتی را به ارمغان می آورد. اگر سایتی با محتوای مفید دارید که با هدف جستجوگر مطابقت دارد، احتمالاً زمان بیشتری را برای مرور صرف می‌کند که در نهایت می‌تواند منجر به تبدیل بیشتر و افزایش بازگشت سرمایه شود.

مشتریانی که مدت طولانی تری با یک وب سایت ارتباط برقرار می کنند، تمایل بیشتری به ارتباط با نام تجاری دارند – این می تواند منجر به حمایت از مشتری و درآمد طولانی مدت شود. برای بهبود نرخ تعامل کاربر، از یکی از ابزارهای آنلاین متعدد برای ممیزی سایت خود استفاده کنید و سپس مواردی مانند عنوان و متا تگ های خود را بهینه کنید. همچنین مطمئن شوید که یک وب سایت امن و سازگار با موبایل ارائه می دهید.

مطالب مرتبط:

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

10 ترند بازاریابی دیجیتال 2022

انواع گزارش حساب دریافتی برای هر کسب و کار

Related Post

Leave a Comment