openAi-vs-chat-gpt

Chat GPT یکی از هیجان انگیزترین فناوری های حال حاضر است. Open AI Playground یک پلت فرم منبع باز برای کشف قدرت هوش مصنوعی از طریق Chat GPT فراهم می کند.در 30 نوامبر، OpenAI آخرین ساخته خود را منتشر کرد: ChatGPT، یک ربات چت هوش مصنوعی که قادر به ارائه پاسخ های دقیق به درخواست های متنی است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا چت‌بات‌های قدرتمندی بسازند که می‌توانند به سؤالات، کدهای اشکال‌زدایی و حتی نقد به سبک یک نویسنده خاص پاسخ دهند.در این مقاله به کاربردهای ChatGPT می پردازیم:

Chat GPT به روشی ساده و شهودی کار می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سؤال خود را تایپ کنید و Chat GPT با پاسخ در عرض چند ثانیه پاسخ می دهد. پاسخ ها اغلب مفصل هستند و به نظر می رسد که یک نویسنده آگاه آنها را نوشته است.

پتانسیل Chat GPT بسیار زیاد است، به خصوص زمانی که صحبت از رقابت با موتورهای جستجو مانند گوگل می شود. پاسخ‌های GPT چت اغلب مختصرتر و قابل درک‌تر از نتایج ارائه‌شده توسط موتور جستجو هستند. این می تواند به این معنی باشد که Chat GPT ممکن است برای بسیاری از کاربران در آینده یک انتخاب ارجح باشد.

رسانه‌های اجتماعی گروه چت GPT نمونه‌های زیادی از نحوه استفاده از Chat GPT را به نمایش گذاشته‌اند. تنها پنج روز طول کشید تا پلتفرم رسانه اجتماعی بیش از یک میلیون کاربر را جذب کند، که با توجه به اینکه متا (فیسبوک سابق) 10 ماه طول کشید و نتفلیکس سه سال طول کشید تا تعداد کاربران خود را تا این حد افزایش دهد، این یک شاهکار چشمگیر است.

در اینجا برخی از بهترین نمونه‌های استفاده از Chat GPT و اینکه چگونه این هوش مصنوعی می‌تواند روش استفاده از فناوری را متحول کند به اشتراک می‌گذاریم:

1-ChatGPT به عنوان کدگذار:

چه کسی می دانست که Chat GPT یک استاد برنامه نویسی است؟

باور کنید یا نه، این ابزار با پیشنهاد کد آماده برای پیاده سازی، از درخواست های کاربران فراتر رفت. اما قبل از پریدن به انتهای عمیق – همیشه به یاد داشته باشید که همه چیز را دوباره بررسی کنید!

Gabe Ragland از سایت هنری هوش مصنوعی Lexica از ChatGPT برای نوشتن کد برای یک وب سایت با استفاده از ابزار React استفاده کرد.

2-گپ GPT به عنوان دستیار نوشتن:

OpenAI همچنین نشان داده است که چگونه می توان از ChatGPT برای نقد نمونه های نوشتاری ارائه شده توسط کاربران استفاده کرد. الگوریتم های OpenAI برای تجزیه و تحلیل متن آموزش دیده اند، اما نه فقط در سطح – Chat GPT به دنبال انتخاب های سبک و تغییرات ساختاری است که می تواند کیفیت کلی قطعه را بهبود بخشد.

3- ChatGPT به عنوان یک هنرمند هوش مصنوعی:

OpenAI همچنین از قابلیت های هوش مصنوعی خود برای ایجاد هنر با ChatGPT استفاده می کند. OpenAI برنامه ای به نام Lensa AI و DALL-E 2 توسعه داده است.Open Art تصاویر ارسال شده توسط کاربر را می گیرد و با استفاده از ترکیبی از الگوریتم های هوش مصنوعی و ورودی انسان، قطعات هنری منحصر به فردی تولید می کند.نمونه‌های Open Art حتی در این مرحله اولیه بسیار الهام‌بخش هستند و پتانسیل خلاقانه ChatGPT را نشان می‌دهند.

4- ChatGPT به عنوان New Google :

ChatGPT در هفته گذشته به سرعت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی محبوب شده است. هزاران کاربر روش های متنوعی را که می توان از این ابزار استفاده کرد را به نمایش گذاشتند. OpenAI حتی یک نسخه مرورگر ChatGPT را برای کاربران ارائه می دهد تا بتوانند با آن آزمایش کنند.

Chat GPT می تواند به سرعت و با دقت به سؤالات پاسخ دهد، و آن را به یک جایگزین عالی برای موتورهای جستجو تبدیل می کند. ChatGPT می تواند در آینده به “Google” جدید تبدیل شود!

5- برنامه ها را با Chat GPT توسعه دهید:

نمایش اخیر OpenAI از ChatGPT برای کمک به کاربران برای ایجاد برنامه های کاربردی از ابتدا استفاده کرد. تیم OpenAI مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها را در اختیار Chat GPT قرار داد و ابزار هوش مصنوعی می‌توانست در کمترین زمان کد برای یک برنامه ضروری تولید کند.

این می تواند یک تغییر دهنده بازی برای توسعه دهندگان باشد و به آنها اجازه می دهد تا به سرعت نمونه های اولیه را بدون نوشتن صدها خط کد ایجاد کنند. OpenAI حتی تا آنجا پیش رفته است که یک بسته شروع برای کاربرانی که علاقه مند به آزمایش ChatGPT هستند، ارائه کرده است.

6- ChatGPT به عنوان کمک دانشجویی

OpenAI همچنین نشان داده است که چگونه ChatGPT می تواند به دانش آموزان در تحصیل کمک کند. الگوریتم‌های هوش مصنوعی باز برای فراتر رفتن از پاسخ‌های سطحی آموزش داده شده‌اند و به کاربران این امکان را می‌دهند تا توضیحات مفصلی درباره موضوعات دشوار بخواهند.

می‌تواند معادلات پیچیده ریاضی را حل کند و مفاهیم پشت آن‌ها را توضیح دهد، و همچنین توصیه‌هایی در مورد مقاله‌های پیچیده ارائه می‌کند. OpenAI می تواند با ارائه یک دستیار هوش مصنوعی به دانش آموزان کمک کند تا در مطالعات خود مهارت بیشتری کسب کنند.

7- پست های رسانه های اجتماعی را با ChatGPT ایجاد کنید:

ChatGPT همچنین برای ایجاد محتوا برای پست های رسانه های اجتماعی استفاده شده است. الگوریتم‌های OpenAI می‌توانند متنی را بر اساس یک موضوع خاص تولید کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که به سرعت و به راحتی زیرنویس‌ها و توضیحات محصول را بنویسند.

هوش مصنوعی باز کاربران را قادر می سازد تا در متن تولید شده خود برای الهام جستجو کنند تا بتوانند در زمان ایده های طوفان فکری صرفه جویی کنند. OpenAI همچنین نسخه مبتنی بر مرورگر این ابزار را توسعه داده است که به کاربران امکان می دهد بدون ترک مرورگر وب خود پست های رسانه های اجتماعی ایجاد کنند.

8-ChatGPT به عنوان همراه اشکال زدایی

ChatGPT همچنین یک همراه اشکال زدایی عالی است. الگوریتم‌های OpenAI می‌توانند به‌سرعت باگ‌های کد را شناسایی و توضیح دهند و حتی آن‌ها را برطرف کنند و توضیحات مفصلی در مورد رفع مشکل به توسعه‌دهندگان ارائه دهند. می تواند به سرعت مشکل را محدود کند و پاسخی آسان برای درک ارائه دهد.

9- ChatGPT به عنوان یک فیلمنامه نویس

در نهایت، OpenAI همچنین نشان داده است که چگونه می توان از ChatGPT برای کمک به فیلمنامه نویسان مشتاق برای ساخت شاهکار بعدی هالیوود خود استفاده کرد. چندین کاربر توییتر با نتایج متفاوت الگوریتم های OpenAI را آزمایش کرده اند.

OpenAI هنوز در حال آزمایش الگوریتم های خود برای اصلاح توانایی ChatGPT برای نوشتن فیلمنامه است، اما اگر OpenAI بتواند فناوری خود را کامل کند، این می تواند نقطه عطفی برای صنعت باشد.

نتیجه:

ChatGPT OpenAI به دلیل قابلیت های متنوعش به سرعت محبوب می شود. از Open Art و ایجاد برنامه‌های کاربردی گرفته تا کمک به دانش‌آموزان در تحصیل، چت ربات Open AI تاکنون موج‌هایی را در صنعت فناوری ایجاد کرده است.

با توجه به افرادی که بیش از هر زمان دیگری از راحتی در خانه کار می کنند و به پلتفرم های ارتباطی دیجیتال برای برقراری ارتباط متکی هستند، جای تعجب نیست که صنعت چت ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی در سال های اخیر رونق داشته است.

در حالی که انواع مختلفی از این دستیارهای خودکار وجود دارد، ChatGPT روشی نوآورانه برای کسب و کارها برای تعامل با مشتریان خود در زمان واقعی فراهم می کند.

مطالب مرتبط:

10 استراتژی فروش آنلاین در سال 2023

بازاریابی STP چیست؟

مزایای سیستم POS

Related Post

Leave a Comment