10 راه برای افزایش فروش در اینستاگرام

آیا از اینستاگرام به‌عنوان یک کانال بازاریابی استفاده می‌کنید اما به اندازه کافی فروش ندارید؟ رسانه های اجتماعی هر روز که می گذرد بیشتر می شوندو اینستاگرام نیز در حال افزایش است. اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر دارد که به طور فعال روزانه از آن استفاده می کنند. به عنوان یک کسب و کار کوچک، فرصت های زیادی برای بازاریابی برند خود در اینستاگرام و افزایش سریع فروش دارید.با وجود میلیون ها کاربر فعال در اینستاگرام، جلب توجه آنها می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، تاکتیک هایی وجود دارد که می توانید برای افزایش فروش از آنها استفاده کنید. شما می توانید فالوورهای اینستاگرام را خریداری کنید و همچنین از استراتژی های مختلفی استفاده کنید که قطعا کارساز هستند. این مقاله را مطالعه کنید تا 10 راه برای افزایش فروش در اینستاگرام فروش شما را افزایش دهد.

10 راه برای افزایش فروش در اینستاگرام

آیا در بازاریابی اینستاگرام تازه کار هستید؟ ده نکته ای که در زیر مورد بحث قرار می گیرد، بدون شک به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا پول زیادی کسب کنند.

1-خلاق باشید

تصاویر و ویدیوهای زیبا توجه افراد را جلب می‌کنند و افراد را وادار می‌کنند دکمه لایک را بزنند. هنگام طراحی پست یا محتوا برای فید خود، از دیدگاه یک کاربر اینستاگرام فکر کنید. وفادار ماندن به تجارت شما برای جلب توجه کاربر ضروری است.

اگر خودتان برای کسب و کارتان پست طراحی می کنید، مطمئن شوید که رنگارنگ و جذاب است. یک عنوان جذاب در کپشن یا روی تصویر اضافه کنید تا کاربران 2 ثانیه بیشتر به آن خیره شوند. همچنین می‌توانید از برنامه‌های طراحی گرافیک رایگان برای بهبود یک تصویر معمولی و جذاب‌تر کردن آن استفاده کنید.

خلاقیت در فروش

2-واقعی و معتبر باشید

مخاطبان امروزی باهوش تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید. شما نمی توانید مخاطب خود را بیش از دو ثانیه فریب دهید. تعامل با مخاطب و وفادار ماندن به آنها بسیار مهم است. با هر پست چیزی جدید ارائه دهید و مطمئن شوید که برای آنها جذاب است.

محتوا را برنامه ریزی کنید، در زمان بهینه پست کنید و در نظرات با آنها درگیر شوید. اطمینان حاصل کنید که محصولی که می فروشید ارزشی برای مشتریان فراهم می کند. همیشه بازخورد آنها را بخواهید و موارد مثبت را در فید خود ارسال کنید تا مشتریان بالقوه ببینند.

تعامل با مخاطبان

3-ارتباط با وبلاگ نویسان

به عنوان یک تجارت نوظهور در اینستاگرام، ممکن است از قبل به کمک افرادی با مخاطبان کافی نیاز داشته باشید. اینفلوئنسرها و وبلاگ نویسان اینستاگرام آماده کمک به کسب و کارهای کوچک هستند تا توجهی را که شایسته آن هستند جلب کنند. برای تبلیغ محصول خود می توانید با وبلاگ نویسان با مخاطبان کافی تماس بگیرید.

اگر بودجه بازاریابی برای پرداخت به وبلاگ نویسان ندارید، به آنها یک معامله مبادله ای پیشنهاد دهید. با این حال، بهتر است که معامله پایاپای را برای مدت بیشتری ادامه ندهید. شروع کار عالی است اما به آرامی بودجه ای را برای پرداخت به وبلاگ نویسان برای بازاریابی کنار بگذارید.

وبلاگ نویسان

4- معاملات تبلیغاتی را اجرا کنید

مردم عاشق فروش خوب و ارزش عالی برای پول خود هستند. اگر هر چند ماه یک بار یک پیشنهاد فروش اجرا کنید تا مردم را برای دریافت محصولات خود ترغیب کنید، کمک خواهد کرد. مناسبت های جشن را از دست ندهید و در افراد اضطرار ایجاد کنید. ایجاد حس FOMO (ترس از دست دادن) در افراد یک ترفند عالی برای ترغیب آنها به خرید محصولات شما است.

همچنین می توانید کدهای تبلیغاتی را صادر کنید که افراد می توانند از آنها برای دریافت رایگان یا درصد تخفیف استفاده کنند. کدهای تبلیغاتی بسیار مورد علاقه مردم هستند. همچنین می توانید کدهای تبلیغاتی را برای مخاطبان به وبلاگ نویسانی که محصولات شما را تبلیغ می کنند، بدهید. کدهای تبلیغاتی یک راه عالی برای تشویق مردم برای خرید یک محصول هستند.

تبلیغات

5- تبلیغات را اجرا کنید

اگر یک کسب و کار نسبتاً جدید هستید، می توانید از تبلیغات اینستاگرام برای دستیابی به مخاطبان هدف خود استفاده کنید. تبلیغات اینستاگرام یک سرمایه گذاری عالی برای کسب و کارشان است. به گفته کاربران، حداقل دو بار در ماه با دیدن تبلیغات اینستاگرام، خریدهای ناخواسته انجام می دهند.

تبلیغات اینستاگرام بر مردم قدرت دارد و آنها را مجبور به خریدهای کور می کند. هنگامی که شروع به کسب درآمد از کسب و کار خود کردید، درصد کمی را برای تبلیغات پولی کنار بگذارید. از تبلیغات هدفمند استفاده کنید و از call-to-action  استفاده کنید.

کسب و کارها بخش بزرگی از فروش خود را از طریق تبلیغات اینستاگرام به دست می آورند. شما می توانید خودتان تبلیغات ارسال کنید یا یک تجارت بازاریابی را برای ارسال تبلیغات هدفمند استخدام کنید. اگر تبلیغات اینستاگرام به درستی انجام شود، بلافاصله شاهد افزایش فروش خود خواهید بود.

تبلیغات در اینستاگرام

6- محتوای ویدیویی بسازید

اگر می خواهید در اینستاگرام ویروسی شوید و به سمت پروفایل خود جذب شوید، درک الگوریتم کلیدی است. ویدیوها بهترین دوست اینستاگرام هستند و دو برابر بیشتر از ویدیوها درگیر می شوند. حلقه های اینستاگرام ابزارهای عصر جدید هستند که به کسب و کارها کمک می کنند تا به اهداف فروش خود برسند.

فید شما نه تنها باید بهترین تصاویر از محصولات شما را داشته باشد، بلکه باید ویدیوهای عالی نیز داشته باشد. مطمئن شوید که قطعات کوچکی از محصول خود را در عمل ایجاد کنید. ویدیوها را کوتاه، سازگار با موبایل، با کیفیت بالا و خام نگه دارید. ویدیوهای پشت صحنه نیز عالی عمل می کنند زیرا مشتریان بالقوه می توانند در سطح عمیق تری با شما ارتباط برقرار کنند.

محتوای ویدیویی

7-با اینفلوئنسر مارکتینگ زیاده روی نکنید

اینفلوئنسر مارکتینگ استراتژی عصر جدید است که اکثر کسب و کارها به آن سوگند یاد می کنند. این یکی از بهترین راه ها برای ایجاد فروش بیشتر و جلب توجه کاربران است. با این حال، مقدار بیش از حد آن می تواند برای مخاطب آزاردهنده باشد و محصول شما ممکن است اعتبار خود را از دست بدهد.

برخی از برندها برای تبلیغ محصول خود با بیش از 15 تأثیرگذار معروف به طور همزمان تماس می گیرند. دیدن یک محصول که توسط چندین وبلاگ نویس به طور همزمان تبلیغ می شود می تواند مخاطب را عصبانی کند. آنها ممکن است فکر کنند محصول شما چندان عالی نیست و نیاز به بازاریابی بیش از حد دارد.

اینفلوئنسر مارکتینگ

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید با اینفلوئنسر مارکتینگ ظریف رفتار کنید:

1-از اینفلوئنسرها بخواهید که طبیعی باشند و اسکریپت های ویدیویی یا تصویری منحصر به فردی ارائه دهند.

2-نه تنها با اینفلوئنسرهای سطح بالا تماس بگیرید، بلکه با افراد کوچک نیز کار کنید.

3-برای توسعه تعامل ارگانیک بیشتر از روش های پولی استفاده کنید.

4-نظرات معتبر را بر خلاف نقدهای پولی در صفحه خود ارسال کنید.

8-ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید

به عنوان یک برند، داشتن وب سایت ضروری است، به خصوص اگر فقط یک برند آنلاین باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای هدایت ترافیک به وب‌سایت‌تان، استفاده از داستان‌ها و افزودن لینک به بیو است. همچنین می توانید از اینفلوئنسرها بخواهید که پیوندی به وب سایت شما در استوری های خود اضافه کنند.

همچنین، تبلیغات پولی باید دارای دکمه تماس برای اقدام «اکنون خرید کنید» باشد که مشتری بالقوه را به وب سایت هدایت کند. بازدید مستقیم از وب سایت همچنین می تواند توجه شما را به سایر محصولاتی که ارائه می دهید جلب کند.

جذب ترافیک به وبسایت

9- خرید فالوور اینستاگرام

به عنوان یک نام تجاری جدید، ظهور بر روی یک پلت فرم بسیار رقابتی می تواند نسبتاً سخت باشد. در ابتدا، می توانید برای افزایش تعامل و جلب توجه بیشتر کاربران، فالوورهای اینستاگرام را خریداری کنید. فالوورهای واقعی و معتبر می توانند به شما کمک کنند تا در معرض دید شما قرار بگیرید.

الگوریتم اینستاگرام به گونه ای کار می کند که به افراد نشان می دهد آنچه را که می خواهند ببینند.جذابیت بیشتر در پروفایل شما می تواند به جذب فالوورهای ارگانیک و افزایش بازدید از پروفایل کمک کند. فالوورهای خریداری شده اینستاگرام برای پشتیبانی موقت بهترین هستند.

خرید فالوور اینستاگرام

10- از هشتگ های مناسب استفاده کنید

اگر می خواهید در اینستاگرام بیشتر در معرض دید قرار بگیرید، استفاده از هشتگ های مناسب می تواند این کار را انجام دهد. مردم اهمیت هشتگ ها را اغلب درک نمی کنند. با این حال، هشتگ‌ها می‌توانند صفحه شما را برای کاربرانی که بدون فکر پیمایش می‌کنند نشان دهند و علاقه آن‌ها را به صفحه شما برانگیزند.

اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا در زیر هر پست از 30 هشتگ استفاده کنید. می‌توانید با هشتگ‌ها همه کار را انجام دهید و به هر تعداد که صلاح می‌دانید استفاده کنید. بهتر است از هشتگ های محبوب با هزاران و میلیون ها فالوور استفاده کنید. با انجام این کار به راحتی می توانید توجه مشتری بالقوه خود را جلب کنید.

هشتگ گذاری در اینستاگرام

نتیجه گیری

اینستاگرام یک پلتفرم همه کاره برای بازاریابی است و بهترین نتایج فروش را ارائه می دهد. با این حال، اگر از استراتژی‌های درست استفاده نکنید، گاهی اوقات هدف فروش شما غیرقابل دسترس است. بهترین راه می تواند خرید فالوور اینستاگرام و تولید محتوای جذاب باشد. ممکن است مدتی طول بکشد تا استراتژی ای را که برای کسب و کار شما بهتر جواب می دهد هدایت کنید.

با این حال، اگر می خواهید نتایج سریع تری داشته باشید، باید مقداری پول نیز سرمایه گذاری کنید. مطمئن شوید که بودجه ای برای اینفلوئنسر مارکتینگ و تبلیغات پولی در نظر گرفته اید. با استفاده از استراتژی هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم، دیر یا زود به هدف بازاریابی خود خواهید رسید. با آرزوی موفقیت در فروش شما!

مطالب مرتبط:

نیاز هر کسب و کار به وبسایت

بازاریابی محتوا چیست؟

10 مزیت کلیدی سئو برای کسب و کار شما

Related Post

Leave a Comment