آیا به دنبال الهام بخشی برای اکانت تجاری اینستاگرام خود هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن! در این پست وبلاگ، ما 6 ایده محتوای اینستاگرام را به شما ارائه می دهیم که به شما کمک می کند حضور تجاری خود را در سال 2023 تقویت کنید.اینستاگرام یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی است و اگر از آن برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده نمی کنید، فرصت بزرگی را از دست می دهید.بنابراین اگر آماده‌اید کسب‌وکار خود را به سطح بالاتری ببرید، به خواندن ایده‌های عالی محتوای اینستاگرام ادامه دهید! در این مقاله به معرفی 7 ایده تولید محتوا برای اینستاگرام می پردازیم:

 

1- از صدای اصلی در Reels استفاده کنید!

 

این یک استراتژی کلاسیک رشد اینستاگرام برای مدتی بوده است: یک کلیپ صوتی پرطرفدار Reels پیدا کنید، یک Reel بسازید، هزاران فالوور جدید دریافت کنید و تکرار کنید.آن روزها رفتند. بله، همچنان می‌توانید از صدای مایکل از The Office استفاده کنید و بله ، ممکن است اینستاگرام شما را کمی رشد دهد. اما 2023 همه چیز در مورد صدای اصلی است.به جای آن، طرح‌های خنده‌دار خود را طوفان فکر کنید یا برای ساده‌ترین حلقه از همه؟ شما + دوربین = پاسخگویی به سوالات مشتریانتان.

reels

 

 

2- محتوای «چگونه» را در YouTube Shorts ایجاد کنید!

 

نحوه استفاده از YouTube Shorts فوراً با تصاویر بصری سریع و نتیجه نهایی خاص افراد را جذب می کند. اگر محصولی را می فروشید، به مخاطبان هدف خود نشان دهید که چگونه از آن استفاده کنند – یا به روش معمولی یا چیزی خلاقانه. ارائه دهندگان خدمات، فرآیند یا مراحل خود را برای دستیابی به یک برد سریع به اشتراک بگذارید، مانند بهترین اسکریپت ایمیل فروش یا یک آموزش نرم افزاری.

 

یوتیوب

 

3- یک سریال را شروع کنید!

 

شما نام #ThrowbackThursday و #SundayFunday را شنیده اید، اما به جای تکرار این روندهای خسته کننده، سریال روزانه یا هفتگی خود را بسازید. این اصیل تر است و روند برنامه ریزی محتوای شما را آسان تر می کند.به جای اینکه مجبور باشید برای هفته آینده به سه ایده جدید پست فکر کنید، قالب و موضوع سریال خود را می‌شناسید و می‌توانید بلافاصله آن را ایجاد کنید. برای حداکثر بهره وری، فهرستی از تمام ایده های خود را در نظر بگیرید، سپس یکی را برای فیلم برداری در هفته انتخاب کنید، یا فیلم برداری کنید و همه آنها را یک ماه یا بیشتر به صورت انبوه یک ماه یا بیشتر جلوتر از زمان تعیین کنید.مجموعه های آموزشی عمیق به ویژه در YouTube به خوبی کار می کنند. برای اینکه مردم تماشا کنند، یک لیست پخش YouTube ایجاد کنید و از توضیحات هر ویدیو به آن پیوند دهید.

 

یک سری محتوا می تواند به شما کمک کند:

 

به سمت معرفی محصول یا رویداد حرکت کنید.

تخصص خود را نشان دهید و اعتماد کسب کنید.

یک برنامه منظم برای انتشار داشته باشید.

 

4-روی محتوای UGC سرمایه گذاری کنید!

 

UGC یا «محتوای تولید شده توسط کاربر» جدید نیست، اما اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، قطعاً زمان آن رسیده است که از آن استفاده کنید. مانند اینفلوئنسر مارکتینگ، محتوای UGC به جای برند توسط افراد ایجاد می‌شود، اما  به طور سنتی محتوای UGC از مشتریان واقعی و بدون دستمزد می‌آید.چرا زحمت؟ مشتریان شما 2.4 برابر بیشتر احتمال دارد با محتوای UGC در مقایسه با محتوای ایجاد شده توسط برند تعامل داشته باشند. اصالت می فروشد.

یک هشتگ برای مشتریان خود ایجاد کنید تا از آنها استفاده کنند و عکس‌ها یا ویدیوهایشان را در فید شما نمایش دهند.به این فکر کنید که «محتوای ساده» برای کسب و کار شما چگونه به نظر می رسد. چه چیزی می توانید در 5 دقیقه یا کمتر بسازید؟ سپس، به یکباره مجموعه‌ای تهیه کنید و به صورت انبوه تا 350 قطعه محتوا را در یک زمان برای انتشار خودکار با Hootsuite برنامه‌ریزی کنید.

 

UGC-zhaniya.com

 

 

محتوای ساده می تواند:

 

امکان تولید دسته ای و زمان بندی را فراهم کنید و زمان تولید محتوا را کاهش دهید.

برای چندین نوع مشتری و مخاطب جذاب است.

 

6-محتوا را از دیگران انتخاب کنید!

 

تنظیم محتوا هنوز داغ است. محتوای اصلی شما چیزی است که افراد را در اطراف نگه می‌دارد، اما محتوای انتخاب‌شده می‌تواند فرکانس پست‌های شما را افزایش دهد و افراد جدیدی را جذب کند.هر هفته زمانی را برای مدیریت محتوای استراتژیک در نظر بگیرید و صف انتشار شما هرگز تمام نخواهد شد.

آنچه به اشتراک می گذارید باید با کسب و کار شما مرتبط باشد و البته با صدای و لحن معمول برند شما همخوانی داشته باشد. سعی کنید اخبار صنعت یا ویژگی‌های رسانه‌ای را از کارمندان خود به اشتراک بگذارید، مانند این مقاله توسط مدیر ارشد محصول Adobe.

 

محتوا

 

 

تنظیم محتوا می تواند:

 

تقویم محتوای خود را بدون نیاز به ایجاد دارایی های بصری پر کنید.

روابط تبلیغاتی متقابل را با سایر برندها و/یا رهبران صنعت ایجاد کنید.

 

7- میم ها را در آغوش بگیرید!

 

طنز همیشه در سبک است زیرا همیشه چیزی برای غمگین بودن وجود دارد. پس به مخاطبان خود یک لبخند خنده دار بدهید، نه؟ شاید ابتدا موارد فوق تند را از طریق رعایت قوانین اجرا کنید. نگویید ما به شما هشدار ندادیم.

 

 مطالب مرتبط:

 

11 ایده تولید محتوای اینستاگرام در سال 2023
تفاوت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی
10 ویژگی برتر یک نرم افزار حسابداری خوب

 

Related Post

Leave a Comment