11 ایده تولید محتوای اینستاگرام در سال 2023

اینستاگرام با بیش از 2 میلیارد کاربر ماهانه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. این یک فرصت بزرگ برای مشاغل و بازاریابان است تا با مشتریان احتمالی خود ارتباط برقرار کنند.در واقع، دیگر تنها یک پلتفرم رسانه اجتماعی نیست، بلکه مکانی برای افراد برای کشف محصولات جدید، ارتباط با برندهای مورد علاقه خود و خرید است.با این حال، رقابت زیادی روی پلتفرم وجود دارد و به سختی می توان آن را برجسته کرد. به همین دلیل است که ما این لیست از ایده‌های درخشان پست اینستاگرام را تهیه کرده‌ایم که می‌توانند به شما در بازی اینستاگرام خود کمک کنند.در این مقاله به معرفی 11 ایده تولید محتوای اینستاگرام در سال 2023 می پردازیم:

 

اینها 11ایده عالی برای پست اینستاگرام هستند که باید در سال 2023 آنها را امتحان کنید:

 

اینستاگرام با بیش از 2 میلیارد کاربر ماهانه یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. این یک فرصت بزرگ برای مشاغل و بازاریابان است تا با مشتریان احتمالی خود ارتباط برقرار کنند.در واقع، دیگر تنها یک پلتفرم رسانه اجتماعی نیست، بلکه مکانی برای افراد برای کشف محصولات جدید، ارتباط با برندهای مورد علاقه خود و خرید است.با این حال، رقابت زیادی روی پلتفرم وجود دارد و به سختی می توان آن را برجسته کرد. به همین دلیل است که ما این لیست از ایده‌های درخشان پست اینستاگرام را تهیه کرده‌ایم که می‌توانند به شما در بازی اینستاگرام خود کمک کنند.اینها 11 ایده عالی برای پست اینستاگرام هستند که باید در سال 2023 آنها را امتحان کنید.

اینستاگرام

 

1-چگونگی نوشتن محتوا

 

خود را به عنوان یک متخصص صنعت تثبیت کنید.

 

این یکی از مؤثرترین انواع محتوا است و تقریباً روی همه پلتفرم ها کار می کند. شما می توانید از این نوع پست برای راهنمایی مخاطبان خود در مورد نحوه استفاده از محصولات خود استفاده کنید. همچنین می تواند در مورد روش های جدید و نوآورانه استفاده از محصولات شما باشد.برای مشاغل غذا و نوشیدنی، این به شکل دستور العمل است. برای صنعت زیبایی، می تواند در قالب یک آموزش محصول باشد.اساساً، بیشتر کسب‌وکارها می‌توانند نوعی محتوای «چگونگی» را پیدا کنند که مخاطبانشان به آن علاقه مند شوند. این نه تنها باعث ایجاد تعامل در پست شما می‌شود، بلکه شما را به عنوان یک متخصص صنعت نیز معرفی می‌کند.

 

نوشتن-محتوا

 

 

2-رونمایی از محصولات 

در مورد محصولات یا رویدادهای آینده سر و صدا ایجاد کنید.

 

این نوع پست ها برای ایجاد سر و صدا در مورد راه اندازی محصول یا رویدادهای آینده شما استفاده می شود. شما می توانید تصویری از یک محصول آینده را نشان دهید، بدون اینکه اطلاعات زیادی در مورد آن فاش کنید. و می توانید از مخاطبان خود بخواهید حدس بزنند که چه چیزی می تواند باشد. این همچنین مزیت بیشتری برای دریافت نظرات بیشتر در مورد پست شما خواهد داشت.همچنین می‌توانید از این برای نگاهی اجمالی به یک رویداد برند آینده استفاده کنید و افراد بیشتری را برای شرکت در آن جلب کنید.

 

رونمایی-از-محصولات

 

 

 

3- تصاویر با کیفیت بالا

بازدید و تعامل بیشتر در اینستاگرام

 

مهم نیست که چقدر تاکتیک های هوشمندانه را با پست های اینستاگرام خود امتحان کنید، هرگز نمی توانید اهمیت تصاویر را دست کم بگیرید. تصاویر با کیفیت بالا و از نظر بصری جذاب، مردم را جذب می کنند و آنها را به بررسی محتوای شما علاقه مند می کند.این نوع پست ها به ویژه در متمایز شدن از پست های دیگر در فید کاربر خوب هستند و بلافاصله توجه را به خود جلب می کنند.چنین پست هایی برای مشاغل در زمینه های خلاقانه مانند سفر، طراحی، دکوراسیون منزل، مد و غیره بسیار مفید هستند.در اینجا نمونه ای از برند دکور خانه، Havenly است که به سادگی تصاویر زیبایی را در فید اینستاگرام خود منتشر می کند و توانسته است فالوورهای زیادی ایجاد کند.

 

تصاویر با کیفیت بالا

 

4-نمایش محصولات

مردم را به محصولات خود علاقه مند کنید و تبدیل به آن شوید.

 

افراد زیادی برای کشف محصولات جدید و حتی خرید به اینستاگرام مراجعه می کنند. اینستاگرام به یک کانال خرده فروشی اصلی تبدیل شده است و نه فقط یک پلت فرم اشتراک گذاری اجتماعی.به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل در حال حاضر از آن برای نمایش محصولات خود و حتی به دست آوردن سرنخ و افزایش فروش استفاده می کنند. ویژگی Shoppable Posts این کار را حتی موثرتر می کند زیرا نه تنها می توانید افراد را علاقه مند کنید بلکه آنها را برای خرید محصول به وب سایت خود هدایت کنید.

 

نمایش-محصولات

 

5-پاپ آزمونها و پازل در اینستاگرام

 

مشارکت بیشتری در پست‌ها داشته باشید.

 

اگر هدف شما دریافت لایک و کامنت بیشتر در مورد یک پست است، هیچ چیز بهتر از پرسیدن سوال از مخاطبان نیست. آزمون‌ها به این دلیل کار می‌کنند که نه تنها مخاطبان شما را درگیر می‌کنند، بلکه آنها را وادار می‌کنند تا پاسخ‌هایشان را به اشتراک بگذارند.

 

در مورد پازل ها نیز همینطور است زیرا آنها کنجکاوی را در بین مردم برای یافتن و به اشتراک گذاشتن پاسخ ایجاد می کنند. حس رقابتی که در افراد ایجاد می کند چیزی است که چنین پست هایی را واقعاً مؤثر می کند.به عنوان مثال این پست مسابقه را ببینید که چندین نظر به عنوان پاسخ دریافت کرد.

 

پازل اینستاگرام

 

 

6- تصاویر

 

ایجاد تعامل و نمایش محصولات در حال استفاده

 

تصاویر اساساً تصاویری هستند که یک مفهوم را نشان می دهند و آن را به روشی آسان برای درک توضیح می دهند. آنها جالب به نظر می رسند و بلافاصله از انواع دیگر تصاویر موجود در فید کاربر متمایز می شوند.

مردم تقریباً همیشه نیاز به خواندن متن روی یک تصویر را احساس می کنند. چنین پست هایی در جلب توجه مخاطبان و جذب آنها بسیار خوب است. نیازی به گفتن نیست، مفهومی که از طریق چنین تصاویری توضیح داده می شود باید با برند یا جایگاه شما مرتبط باشد.همچنین می توانید با ایجاد یک تصویر، راه هایی برای استفاده از محصولات خود نشان دهید. هر نوع محتوای “چگونه” را می توان در قالب یک تصویر نشان داد.در اینجا مثالی از یک برند تشک آورده شده است که این تصویر را در مورد چگونگی بهتر خوابیدن ارسال کرده است. این برای مخاطبان آنها مفید است، مربوط به جایگاه آنها و جذاب است.

نمایش محصولات

 

7- شرح کپشن

 

نظرات بیشتری دریافت کنید.

 

اینها پست‌هایی هستند که در آن شما یک تصویر تصادفی، اغلب عجیب و غریب، ارسال می‌کنید و از مردم می‌خواهید آن را شرح دهند. و اگر تصویر به اندازه کافی جالب باشد، به احتمال زیاد مردم واقعا این کار را خواهند کرد. این ها می توانند به عنوان پست های پرکننده استفاده شوند که می توانید هر از چند گاهی برای بهبود نرخ تعامل خود پست کنید.

 

شرح-کپشن

 

 

8- تصاویر یا فیلم های پشت صحنه

 

برند خود را انسانی کنید و ارتباط بهتری با فالوورهای  خود ایجاد کنید.

 

اینها پست هایی هستند که در آن تصاویر یا عکس هایی از رویدادهای برند خود یا از داخل دفتر خود ارسال می کنید. اینها اغلب کارمندان شما را در حال انجام کارهایشان یا فعالیت های سرگرم کننده نشان می دهند. همچنین می‌تواند چیزهایی را نشان دهد که در ساخت یک محصول یا تبلیغات یا آماده‌سازی یک رویداد رخ داده است.

این به ویژه برای شرکت‌های IT یا خدماتی که معمولاً با مشتری روبرو نیستند مفید است. چنین پست هایی به نشان دادن چهره های پشت برند کمک می کند و به انسان سازی برند کمک می کند.در اینجا نمونه ای وجود دارد که غول کامپیوتر، Dell، تصاویری از پشت صحنه یک کارگاه را ارسال کرده است.

 

تصاویر-پشت-صحنه

مزیت: افزایش فالوور و تعامل

 

اگر می خواهید تعداد فالوورهای خود را فورا افزایش دهید یا در پست خود مشارکت زیادی داشته باشید، مسابقات و هدایا بسیار مفید هستند. برندها عموماً شرایطی را برای شرکت در هدایا تعیین می‌کنند که به ایجاد تعامل کمک می‌کند.می توانید از آنها بخواهید که در مورد پست نظر دهند، دوستان خود را تگ کنند و حساب های رسانه های اجتماعی شما را دنبال کنند. بنابراین، شما فالوورهای بیشتری و همچنین تعامل بسیار خوبی از یک پست دریافت می کنید.

 

9-نکات، ترفندها و هک ها

 

مزیت: ایجاد تعامل

 

این نوع پست ها برای ارائه روش های خلاقانه و جایگزین برای استفاده از محصولات شما به مشتریان شما عالی است. این تنها نشان دادن محصولات در حال استفاده شما نیست، بلکه در واقع به فکر راه‌های خارج از جعبه برای استفاده از آنها است.

بسیاری از حساب‌های اینستاگرام به سادگی بر روی چنین کارهای دستی تمرکز می‌کنند و تنها با ارسال چنین محتوایی تعداد زیادی فالوور جمع‌آوری کرده‌اند. با این حال، فقط به صفحات DIY محدود نمی شود و هر کسی می تواند از این نوع پست برای جذب فالوورهای خود استفاده کند.

 

نکات-ترفندها-هکرها

10- بازاریابی مبتنی بر علت

 

یک تصویر واضح از برند ایجاد کنید و با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنید.

 

این پست ها معمولا بخشی از یک کمپین طولانی مدت هستند که از بازاریابی مبتنی بر علت استفاده می کنند. هدف پشت چنین پست‌ها و کمپین‌هایی این است که به مخاطب هدف خود ضربه بزنید و تصویر برند خود را بهبود ببخشید.

به عنوان مثال، Dove برندی است که اغلب چنین پست هایی را به اشتراک می گذارد. آنها مدتهاست که با توانمندسازی زنان و شکستن استانداردهای زیبایی همراه بوده اند. مشتریان هدف آنها زنان هستند که با علت ارتباط دارند و بنابراین، این استراتژی برای برند کار می کند.

بازاریابی-مبتنی-بر-علت

 

11-محتوای تولید شده توسط کاربر

 

مزیت: ایجاد ارتباطات بهتر با مشتری و ایجاد یک تصویر مثبت از برند.

 

آخرین، اما قطعا نه کم اهمیت، استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر برای پست های خود یا ارسال مجدد پست های مشتری است. این استراتژی به دلایل زیادی خوب است.ابتدا، با ارسال مجدد پست های کاربران، به آنها احساس خاص بودن می دهید و به تقویت رابطه آنها با برند خود کمک می کنید. دوم، محتوای رایگانی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به سادگی آن را بدون تلاش برای ایجاد آن محتوا پست کنید.

 

یکی دیگر از مزایای محتوای تولید شده توسط کاربر این است که معتبرتر از محتوای مارک دار در نظر گرفته می شود. مردم بیشتر از اینکه برندی که محصولاتش را تبلیغ می کند، باور داشته باشند که دیگران یک محصول را تبلیغ می کنند.به عنوان مثال، دنیل ولینگتون، برندی است که اغلب تصاویر مشتریان خود را که ساعت هایش را به دست دارند، بازنشر می کند.

محتوای-تولید-شده-توسط-کاربر

 

مطالب مرتبط:

 

تفاوت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی
10 ویژگی برتر یک نرم افزار حسابداری خوب
ترند فناوری رستوران در سال 2023

 

Related Post

Leave a Comment